Гідравлічні шланги використовують у багатьох видах індустріальної і транспортної техніки. Це обумовлено тим, що вони дуже міцні та еластичні. Як правило, з гідравлічних трубок під високим тиском подається паливо, гази, мастила та інші технічні рідини. У гідросистемах великих будівельних, кар'єрних, сільгосп машин, автомобілів частіше застосовуються гідравлічні рукави (рукави високого тиску або РВД). Вони використовуються для перекачування рідин в так звану область всмоктування і нагнітання.

Є кілька типів гідравлічних шлангів: універсальні та спеціальні (армовані).

Універсальні гідравлічні шланги

Такий вид шланга може транспортувати речовини різного тиску і температури. Ці шланги мають безліч варіантів конструкції та розмірів. Все залежить від сфери їх застосування. Різноманітність технічних характеристик універсальних гідравлічних шлангів дозволяє підібрати потрібний варіант в кожному конкретному випадку.

Спеціальні гідравлічні шланги

Цей вид шлангів проходить армування за рахунок внесення в його структуру синтетичних волокон таких, як поліестер. Спеціальні гідравлічні шланги є міцнішими і надійнішими. Вони не бояться механічних пошкоджень, перепаду температур, тиску та іншого негативного впливу.
Ці шланги дуже гнучкі і мають гладку поверхню як зовні, так і всередині.

Який вид гідравлічних шлангів вибрати?

При виборі варто враховувати те, де ви будете використовувати ці шланги. Їх технічні характеристики повинні чітко збігатися з тими навантаженнями, що їм доведеться виносити. Бажано, аби шланг, який ви збираєтеся купити, мав запас міцності та відповідав за параметрами тиску, який буде утримувати.

Оскільки купівля гідравлічного шланга це досить відповідальний момент в укомплектуванні техніки, з цим питанням краще звернутися до фахівців.

Отримати професійну консультацію щодо вибору гідравлічних шлангів та підібрати потрібні саме вам, допоможуть наші менеджери.

Купити якісні шланги ви можете в нашому інтернет-магазині. У каталозі товарів на сайті представлені шланги високого та низького тиску, гідравлічні рукави й інші комплектуючі до гідравлічних систем виробництва HANSA-FLEX (Німеччина) в широкому асортименті за дуже низькими цінами. Щоб підібрати шланги для вашої техніки і зробити замовлення, досить одного дзвінка.