Стиль життя сучасної людини — ні хвилини спокою. Сім'я, робота, саморозвиток і все в шаленому русі. Стільки всього хочеться зробити, стільки нового дізнатися, побачити, спробувати ... Одним словом — планів багато, але нервова система людини не завжди витримує таке навантаження, тому як бар'єр виникають різні захворювання. На щастя, дуже ефективно можуть вирішити раптово виниклі проблеми настоянки на основі лікарських рослин. Серед плюсів таких препаратів: вони перевірені часом, майже не мають протипоказань і побічних ефектів, доступні кожному покупцеві.

До вашої уваги п'ятірка найбільш поширених настоянок, які легко знайти в будь-якій аптеці або замовити в виробника лікарських засобів.

Настоянка глоду — це досить смачні ліки. Буквально — це компот, адже плоди глоду на смак солодкуваті і злегка в'яжучі. Тому така настоянка не тільки смачна, а також корисна: привносить в повсякденне життя спокій і умиротворення. Між нами дівчатками: дуже ефективним цей засіб є в передменструальний період — жінка буде відчувати себе набагато спокійніше і впевненіше, незважаючи на розлад в гормональному фоні.

Настоянка валеріани — це дуже запашна і корисна настоянка. В Англії, наприклад, валеріану додають як спецію до деяких страв. У сучасному світі настоянка валеріани відома як засіб при лікуванні нервових розладів, головного болю, невралгії і мігрені. Ефективно бореться з наслідками стресів, заспокоює і нормалізує сон.

Настоянка календули — при внутрішньовенному застосуванні заспокійливо впливає на центральну нервову систему, має бактерицидні властивості, знижує артеріальний тиск. При зовнішньому застосуванні прискорює регенерацію тканин (змазування ран, опіків, прищів і порізів). Календула — це не тільки диво-рослина, а також дуже красива і барвиста квітка, яка тішить своїми яскравими фарбами все літо до початку вересня.

Настоянка півонії — в основному застосовують як натуральний снодійний та седативний препарат. Але цим цілющі властивості настоянки півонії не обмежуються. Вона так само добре допомагає нормалізувати обмін речовин, підсилює вироблення ендорфінів, покращуючи настрій, підвищує кислотність шлунка і навіть знімає судоми.

Настоянка пустирника — дуже часто її використовують як заспокійливий засіб, а також її приймають для лікування наслідків стресів, нервових хвороб. Пустирник — натуральний антидепресант, що робить можливим його допомогу в боротьбі з алкогольною, нікотиновою та наркотичною залежністю, які так часто виникають на тлі глибокої депресії.

У кожному будинку є своя аптечка з необхідними ліками. Не будуть зайвими там і ці настоянки. До того ж, виробники лікарських препаратів активно і якісно співпрацюють зі своїми клієнтами. Зауважте, що настоянки дуже зручно зберігати — в невеликих скляних баночках, тому вони не займають багато місця. Також, настойки мають довгий термін дії і є виключно натуральними ліками.

А в загальному — зберігайте спокій, вчіться переступати невдачі і рухатися до своєї мети в чудовому настрої, залишаючи всі стресові ситуації позаду.