Монтаж інфрачервоних обігрівачів UFO

Інфрачервоні обігрівачі ufo можна встановлювати на високу підставку ("ніжку") або монтувати стаціонарно - на стелю або стіну. При установці на підставку інфрачервоний обігрівач легко переноситься з місця на місце (забезпечується мобільність), при монтажі або підвісі вивільняється зона перебування людей і економиться корисний об'єм приміщення в цілому. І в тому і в іншому випадку інфрачервоний обігрівач ufo легко вписується в дизайн будь-якого приміщення і додає затишку в атмосферу будинку або офісу.

 

Швидкий обігрів. У порівнянні з традиційними системами, інфрачервоні обігрівачі ufo забезпечують набагато швидший обігрів будь-якого приміщення, оскільки вони практично всю теплову енергію передають направлено - тобто туди, куди вам потрібно. При цьому всі поверхні, на які падає світло ufo, поглинають тепло і нагріваються, щоб потім самим, подібно опалювальних приладів, нагрівати навколишнє повітря. У порівнянні з традиційними обігрівачами, на обігрів будь-якого приміщення світловому обігрівачу ufo буде потрібно в 3-4 рази менше часу. При цьому різниця температур між підлогою та стелею буде мінімальною, а "відчуватиметься" значно вища температура. Все це дозволить зменшити загальну температуру приміщення як в нічні години, так і у вихідні і святкові дні (при використанні в робочих приміщеннях), що істотно знизить споживання електроенергії.

 

Сумісність з будь-якими системами вентиляції. Інфрачервоні обігрівачі ufo сумісні з будь-якими типами вентиляції, тому що не викликають циркуляції повітря, яка б могла негативно позначитися на роботі вентиляційних систем. Це також перешкоджає підняттю в повітря тепловими потоками різних хвороботворних мікробів і пилу. До того ж, за будь-якої вентиляції інфрачервоні обігрівачі ufo забезпечать набагато менший "витік" тепла на вулицю, тому що при користуванні світлових обігрівачів ufo температура під стелею завжди буде значно нижчою, ніж при застосуванні інших обігрівачів.

 

Додаткове джерело тепла. Там, де недостатньо потужні системи опалення, інфрачервоні обігрівачі ufo послужать простим і недорогим джерелом додаткового тепла.

 

Відкриті майданчики. Інфрачервоні обігрівачі ufo є єдиним типом обігрівачів, які можуть зігріти людей і інші живі істоти на відкритих майданчиках і в приміщеннях з поганою теплоізоляцією. Спектр їх застосування надзвичайно широкий: від обігріву глядачів на стадіонах і відвідувачів відкритих кафе до використання їх як системи анти-обмерзання на сходових маршах і в'їзних пандусах.

 

Промислове застосування. Інфрачервоні обігрівачі ufo застосовуються там, де за технологічними вимогами необхідно забезпечити високу температуру окремих поверхонь. Наприклад, щоб прискорити затвердіння залитого на морозі бетону або сушку пофарбованих деталей (наприклад, в автомайстерні). У багатьох галузях промисловості, там, де потрібно контрольоване застосування тепла, використовуються різні моделі світлового обігрівача ufo і його нагрівального елемента (фламентіна), що розрізняються за своїми параметрами та потужності.