Успішна людина успішна у всьому. Саме тому людина з ділового світу зобов'язана дотримуватися гармонії не тільки в роботі, а також в стилі одягу. Як то кажуть, зустрічають по одягу, а проводжають по розуму.

Щоб підібрати стильний діловий образ, ділові чоловіки і жінки звертаються за допомогою до перевірених брендових магазинів. Таким чином розраховуючи, що продавці-консультанти не упустять ніяких деталей і допоможуть створити закінчений діловий образ. Ви ж знаєте, що костюм, взуття, верхній одяг, портфелі - це найважливіше в образі, але найбільшу увагу привертають дрібниці - про що ніхто навіть не підозрює.

Парасолька - це теж частина образу, незамінний аксесуар в весняну дощову погоду. Українська рекламна група підібрала 5 порад для вас, дотримуючись яких можна підібрати якісну і доречну до будь-якого ділового образу парасольку.

1. В першу чергу потрібно допомогти клієнту визначитися з моделлю. Вибір залежить також від функції парасольки: якщо вона потрібна лише для захисту, то ідеально підійде традиційна складена парасолька; якщо покупець бажає підкорювати публіку або привертати увагу імпозантністю наряду - парасолька-тростина.

2. Особливу увагу радимо звернути на ручку парасольки. Вважається, що дерев'яна ручка більше підходить до ділового образу.

3. Найскладнішим етапом у виборі парасольки є її колір. Це природно, що після зими всім хочеться якихось яскравих і барвистих кольорів. Але не варто забувати, що до ділового образу найбільш підходить парасолька чорного кольору або його відтінків. Також вважається прийнятним доповнювати діловий образ світлими відтінками, особливо бежевим, але не білим.

4. Можна підібрати парасольку з орнаментом, тільки потрібно стежити, щоб він не був занадто яскравим. Оптимальним варіантом є кант по краю або клітина. Запам'ятайте, що парасолька до ділового образу повинна бути максимум двоколірна, інакше вона не буде гармоніювати з одягом.

5. Якість. Природно, що це важливіший показник. Традиційно, парасолі під діловий стиль одягу відрізняються якістю, тому вони ніколи не будуть дешевими. Такі парасолі виготовлені з міцних матеріалів, тому тканина купола не рветься, а спиці не ламаються. Вони мають якість таких,що служать довго: більшість парасольок оснащені системою антивітер, тому навіть при сильному вітрі не вигинаються. Про ці переваги варто розповісти клієнту - це послужить відмінним аргументом, який виправдає ціну виробу.

Запам'ятайте, що аксесуари покликані не тільки доповнювати і завершувати будь-який стиль, але і показувати статус в суспільстві - що для успішної людини дуже важливо. Не забувайте також про практичну сторону аксесуара, адже навіть якщо найелегантніша парасоля не зможе захистити покупця від дощу, вона не виконає інших функцій.

Парасолька здавна живе в світі моди, тому дуже легко стежити за останніми тенденціями, що дуже важливо, наприклад, для ділової жінки. Тому можна оснастити свій магазин модними журналами.

Українська Рекламна Група бажає вам успіхів у виборі аксесуарів до ділового одягу.