Дуже складно утримувати приміщення в чистоті тільки за допомогою ганчірки і засобу для чищення, розведеного у воді. Промити підлогу до повної чистоти дуже важко для людини, це займає багато часу, за яке в приміщенні утворюються нові забруднення. Якесь замкнуте коло!

Набагато ефективніше діють на виробництві автоматичні системи очищення шин ProfilGate. Початкова точка забруднення – в'їзд, адже саме звідти навантажувачі та транспортні засоби усередині приміщення підбирають і розносять бруд. Для того, щоб не порушувати державні стандарти, де прописані норми чистоти приміщення, варто в'їзд в склад або в іншу будівлю виробництва оснастити системою для очищення коліс транспортних засобів.

Система оснащена щітками зі спеціального волокна, ресурс яких – 500 000 циклів чищення. Основна перевага – очищення відбувається механічно, без використання електроенергії, а також автоматичний режим: щітки починають роботу тільки тоді, коли по них проїжджає транспортний засіб. Завдяки кутовому розміщенню щіток, бруд легко забирається з шин і переправляється в спеціальний відсік в системі, який періодично варто очищати. Зауважте, що система застосовується як до дезінфекції коліс навантажувачів, так і підошов взуття.

Впровадження такої системи не потребує багато зусиль: зона очищення займає небагато місця, що дозволяє її установку в будь-якому, потрібному для цього місці. Вона може бути вконструйована в підлогу або розташована на одному рівні з нею. В останньому випадку потрібно прилаштувати спеціальний майданчик, по якому транспорт буде заїжджати на зону очищення, адже її висота – сорок п'ять міліметрів.

Отже, головні переваги використання системи автоматичного очищення шин ProfilGate:

– максимальне очищення від бруду, тому проникнення нечистот в приміщення практично неможливе;

– насправді техніка для очищення – це вигідно з економічної точки зору. Очисні машинки якісні та недорогі. Набагато більше ви втратите при організації прибирання вручну;

– завдяки досконалій роботі ProfilGate приміщення відповідають за рівнем чистоти всім державним стандартам – перевірок від санепідемстанції боятися не варто;

– спеціальна конструкція захищає настили і покриття підлоги від механічних пошкоджень під час транспортування або розвантаження транспортних засобів.

Але, як ви розумієте, немає нічого ідеального в цьому світі. Ось і в нашому випадку: якщо не дотримуватися граней можливостей системи очищення шин, то вона не зможе довго і якісно вам служити.

Вам варто знати такі обмеження: стандартне осьове навантаження – 10 тонн, але очисні системи ProfilGate витримують навантаження до 20 тонн. Система очищення коліс надійно прибирає такі забруднення, як вуличний бруд, пил і частинки від зношеної гуми. У такий спосіб значно зменшується рівень вологи і вогкості в приміщенні. Але будьте уважні: для очищення дуже стійких забруднень або грубих відкладень система ProfilGate непридатна.

За останні десять років найкраще зарекомендувала себе німецька компанія "HEUTE", яка розробляє і виготовляє системи очищення шин і комплектуючі до них. Зверніться до офіційного представника провідної німецької фірми сучасного обладнання для чистки – гарантуйте своїм працівникам чистоту на 100%!