Шини для транспортних засобів – це те саме, що і взуття для людини. Вони також повинні підходити за розміром, виконувати своє функціональне призначення і бути доглянутими. Останнє потрібно не так для «шику та блиску», як для якості та довговічності служби шин. Чистота поверхонь коліс завжди служить гарним індикатором стану шин і рівня їх працездатності.

Сьогодні існують різноманітні системи очищення шин. Найбільш популярною і ефективною є механічна система ProfilGate для чищення коліс транспортних засобів. Її установка не займає багато зусиль, а результат – до 90% очищення від пилу, бруду та інших нечистот. Основна перевага – очищення відбувається механічно, без використання електроенергії. Щітки з натуральних волокон починають свою роботу саме тоді, коли ними проїжджає транспортний засіб. Така система розрахована на більше, ніж на 500 000 циклів очищення!

Серед інших засобів очищення шин транспортних засобів – автокосметика. Цей спосіб дезінфекції розподіляється ще на два види, які залежать від особливостей складу засобу, країни виробника і витрачених на чистку зусиль людини. До слова, такі методи очищення зажадають набагато більше часу і уваги людини, що не завжди можливо, наприклад, в умовах виробництва (де важлива і чистота, і швидкість виконаної роботи).

Отже, перший тип косметики для машин – рідкі засоби і піни, які містяться в спеціальних аерозольних балончиках. Діє препарат через деякий час після нанесення: бруд та інші нечистоти розчиняються і стікають разом із засобом. При цьому процес очищення вимагає повторного нанесення рідини для посилення ефекту. Як бачимо, із завданням своїм засіб справляється – очищує шини, але залишає забруднення на підлозі, які підхоплюються співробітниками та іншою технікою і переносяться приміщенням.

Другий спосіб вимагає величезної кількість додаткових дій для ефективного очищення шин автомобіля. Цей тип очищувача також повинен вбиратися протягом деякого часу, після чого шини потрібно обробити спеціальною щіткою вручну. І це ще не кінець процедури: засіб потрібно змити великою кількістю води з шланга (потужними струменями). Цей метод так само не зовсім підходить для очищення коліс машин, які обслуговують великі компанії, солідні фірми і виробничі комплекси.

Багато хто вважає, що проводити очистку шин транспортних засобів достатньо всього один раз в день – в кінці робочого дня, коли нікому не будуть потрібні послуги з перевезення. Але це абсолютно неправильна думка! Не забувайте, що транспорт стає основним джерелом забруднення в приміщенні, адже брудні колеса залишають нечистоти ще при в'їзді. Тому найбільш комфортним і для людини, і для техніки способом вирішення цієї проблеми є системи очищення шин ProfilGate.

Хороший керівник – той, що турбується про чистоту приміщення та техніки, а значить і про якість робочого процесу і здоров'я своїх працівників.