Не раз, і навіть не два, ми з вами чули про камінь шунгіт - унікальний природний мінерал, що немає аналогів у цілому світі. Учені ще й досі сперечаються про його істинне походження. Хтось говорить, що камінь утворився із мулу - відкладних прісних континентальних водоймищ, які мають понад 15% органічних речовин. Існує думка, що шунгіт прилетів до нас із космосу, разом з метеоритом мільярд років тому.

Зовні камінь дуже схожий на вугілля, але більш давній. Найбільше і чи не єдине родовище шунгіту у світі знаходиться в Росії на території Карельської республіки. Вперше про його лікувальні властивості дізналися ще у Російській імперії, коли відому царицю Ксенію заслали в монастир селища Тойвуй на узбережжі Онега. Там знаходилося цілюще шунгітове джерело, вода якого і вилікувала від безпліддя Ксенію, а та згодом народила майбутнього монарха Михайла Романова.

Петро Великий, дізнавшись про цілюще джерело, побудував перший в Росії курорт "Марциальні води", де лікувалося його військо. Шунгіт (або аспід, як його називали в той час) солдати навіть брали із собою, коли йшли у бій.

Після смерті імператора санаторій почав занепадати. Цілющою водою час від часу цікавилися правителі, зокрема і Катерина ІІ, але великої слави він так і не зажив.

Знову почали говорити про "Марціальні води" у середині ХХ століття, коли науковці провели розвідне бурення та довели, що джерело знаходиться на величезному пласті шунгіту, який і фільтрує воду.

Сьогодні шунгіт додають у воду, таким чином очищаючи її від бактерій та різних примесей. Шунгітова вода допомагає проти захворювань нирок, печінки, шлунково-кишкового тракту. ЇЇ властивості покращують біополе людини, допомагають очистити організм при таких хворобах як: астма, діабет, гастрит, простуда та інші.
Шунгіт додають у креми, маски для обличчя, які прекрасно оздоровлюють та очищають шкіру.
Шунгітовий пояс знімає біль в суставах, сприяє відновленню ослаблених м'язів, кровоносних судин і суглобів.

Чим же цей камінь такий особливий, що здатен вилікувати будь-яку хворобу?

Зовсім недавно було науково доведено, таємниче нутро шунгіту - це фулерени - відома форма вуглеводу, у вигляді абсолютно симетричних кульок із 60 або 70 вуглеводних атомів. Фулерени володіють величезною кількістю антиоксидантів, що очищають організм від пошкоджених радіацією молекул. Також фулерени антитоксичні, що дозволяє їм знищувати усі токсини в організмі.
Ще одна корисна властивість фулеренів - нормалізація кліткового обміну речовин, яка підвищує активність ферментів, окрім того нормалізує нервові процеси, підвищує працездатність та стійкість до стресу.

Бажаєте купити шунгіт? ТМ "НОВЕ ЖИТТЯ", "АРГО" вам в цьому допоможуть. На сайті ви знайдете шунгіт для очищення води, шунгітові піраміди, амулети, пояси та багато іншого.

Дбайте про своє здоров'я завжди!