Натуральні вітаміни без штучних барвників і консервантів – це рідкість, адже більшість фармацевтичних засобів мають штучне походження і не завжди приносять користь організму. Добавки виробництва компанії «ALOE4YOU» містять фітонутрієнти з натуральних овочів та цитрусових, що зберігають в собі вітаміни природного походження. А ще вітамінні добавки «ALOE4YOU» - це дуже смачно, що важливо для діток.

Парацельс, батько фармакології, говорив: "Все, що необхідно людині для підтримки доброго здоров'я, можна знайти в природі. А справжнє завдання науки - виявити це необхідне ".

Природньо, що наш організм вимагає продукти, в яких містяться вітаміни, мікро- та макроелементи, що нам необхідні. Проте, діти не здатні самостійно визначити правильний раціон для себе, тому одним із завдань батьків лишається організація правильного харчування для здорового росту та розвитку свого чада.

Нас з дитинства привчали до користі овочів та фруктів, мотивуючи це їх користю. Подорослішавши ми розуміємо, наскільки це важливо, проте не кожна дитина любить ці продукти.

Значення вітамінів важко переоцінити. Це джерело здоров'я організму, його правильного функціонування, загального фізичного і психічного станів. Недостача корисних речовин, особливо у ранньому віці веде за собою ряд відхилень та хворіб.

Щоб захистити свою дитину від ряду захворювань, спричинених нехваткою вітамінів, потрібно забезпечити її збалансованим та збагаченим корисними речовинами раціоном.

Вчені довели, що вітаміни, що знаходяться в овочах та фруктах також здатні вберегти організм від серцево-судинних захворювань та раку.

Не секрет, що люди, які захоплюються здоровим харчуванням та регулярно вживають свіжі овочі та фрукти живуть довше та мають відмінне самопочуття.

Коли мова йде про діток, то забезпечення правильного, збалансованого раціону – питання №1.

Проте не завжди можна зацікавити дитину овочами, або ж вона не хоче їсти їх у такій кількості, що потрібує організм. В такому випадку варто поцікавитись вітамінними добавками, що зможуть урегулювати раціон.

Не тільки небажання дитини їсти овочі та фрукти може стати причиною авітамінозу. В кліматичних умовах України свіжі овочі та фрукти з ділянки доступні лише в певний період року. Добре, якщо у Вас є власна грядка і Ви можете контролювати в яких умовах ростуть рослини. Покупні продукти часто приховують в собі більше шкоди, аніж користі. Адже в нас час, на жаль, стало нормою використання гірбіцидів, пестидиців, каталізаторів росту рослин. Також значна частка вітамінів в овочах та фруктах втрачається в період транспортування. До речі, заморські фрукти збираються з ділянок ще зеленими, отже вони не містять в собі достатньої кількості корисних речовин.

Що стосується місцевих рослин, то тривале зберігання їм також не на користь. Тільки свіжозірваний фрукт чи овоч, вирощений на збагаченій природніми компонентами землі, без використання хімічних добавок принесе користь Вашому малюку.

Саме тому компанія «ALOE4YOU» рада запропонувати Вам вітаміни, подаровані самою природою. Ці смачні і забавні на вигляд мультивітамінкі забезпечують організм необхідною кількістю важливих вітамінів, мінералів і фітонутриєнтів, яких бракує як дорослим, так і дітям (можна приймати з дворічного віку).

Нові технології дозволяють нам обробляти свіжі фрукти і овочі для того, щоб захистити цінні фітоелементи, вітаміни, мінерали та ензими, необхідні нашому організму. В результаті ми отримали мультивітаміни з відмінним смаком і цікавою формою у вигляді фігурок тварин.

Ваш малюк сам попросить ці смачні та цікаві вітаміни, адже йому сподобається смак натурального апельсина і винограду.

Вітаміни не містять цукру, аспартама, штучних барвників і консервантів. Основні фітонутрієнти отримані з таких продуктів як морква, ацерола, брокколі, шпинат, капуста, яблука, журавлина і цитрусові.

Дізнайтесь більше про користь натуральних вітамінів у наших менеджерів. Телефонуйте за номерами, вказаними на сайті.