У кожної людини хоча б раз в житті виникала дилема. Що подарувати? Особливо часто з цією проблемою стикаються ті, хто хоче приподнести дорогий подарунок. І всім прекрасно відомо ще з дитинства, що книга - найкращий подарунок. Тоді чому ми їх так рідко даруємо?

Причин може бути дві. Перша з них - це те, що ми не знаємо, що любить читати друг, колега, керівник і боїмося помилитися з вибором. Інша ж причина -неправильна думка, що людині, якій призначений подарунок, взагалі не буде його читати.

Дивлячись, яку книгу ви подаруєте. Наприклад, дорогі елітні видання призначені не тільки для читання. Такі книги можуть прикрасити будь-яку бібліотеку або стати сімейною реліквією і передаватися з покоління в покоління.

Зазвичай їх дарують багатим людям, тим хто займає певні посади: директор, керівник, політик, учений тощо. Повірте, вони завжди читають і навіть мають особисту бібліотеку.

Тому для них книги в шкіряній палітурці, оздоблені коштовною тканиною, позолотою чи сріблом, стануть справжнім скарбом і назавжди залишать згадку про вас.

Переваги таких ексклюзивних книги над іншими

Небанальна. Цікава, корисна і дуже красиво оформлена.

Оригінальна. Часто такі видання роблять в єдиному екземплярі до того ж можливе виготовлення книги на ваше замовлення. Залишається лише підібрати твір.

Серйозна. Звісно ж, ніхто не посперечається з тим, що в таких книгах вміщені суспільно-значимі твори улюблених класиків, статті відомих філософів-мудреців, а то й цілі томи текстів на історичну або релігійну тематику.

Подібні книги не соромно дарувати, їх неодмінно прочитають. А якщо і не прочитають, то зберігати на верхній поличці шафи точно не будуть. Вони стануть окрасою бібліотеки, особистого кабінету на самому видному місці.

На сайті інтернет-магазину "Корбуш" ви знайдете ексклюзивні книги видавництва "Видавець Корбуш". В асортименті :твори «Государь» Нікколо Макіавеллі, «Енеїда» Іван Котляревський, "Кобзар" Тарас Шевченко, «Історія запорожскихъ козаковъ» в 3-х томах Дмитро Яворницький, «Ілюстрована історія України» Михайло Грушевський, а також тексти на історичну та релігійну тематику

Заходьте в "каталог товарів" та переглядайте усі книги. Замовити можна у менеджера, зателефонувавши йому за одним із вказаних номерів.