У багатьох броньовані двері викликають асоціації чогось громіздкого, неприступного, недбалого і брутального. Але насправді таке дверне полотно буває дуже красивим, тому не тільки гармоніює із загальним дизайном, а й надійно захищає ваш будинок.

Цей дверний щит відрізняється від металевих дверей верхнім шаром, який складається з високоміцної сталі. Така конструкція має ряд переваг: головне - ваша безпека і спокій. Зараз існує розбіжність у питанні, чи захищають броньовані двері від грабіжників. Відкриємо вам правду - не важливо, з якого матеріалу виготовлені ваші двері, вони все одно не зможуть убезпечити вас на 100%. Підвищити рівень вашого спокою за цілісність житла - це так, особливо якщо підібрати якісну фурнітуру і замкову систему. Погодьтеся, броньовані двері набагато ефективніше відлякують злодіїв, ніж дерев'яні або скляні. До того ж, металеві двері не деформуються і забезпечують вам захист від пожежі.

Насправді, не так просто виготовити броньовані двері: на це потрібно набагато більше часу, ніж на звичайну роботу, тому виробники роблять її на замовлення. Компанія-виробник «Броньовик» попереджає вас: остерігайтеся шахраїв. Недобросовісні фірми обманюють своїх покупців, продаючи їм звичайні металеві двері за ціною броньованих. Щоб не попастися на гачок аферистів, вам варто знати кілька корисних фактів про бронедвері:

-зовнішня обробка: найбільш популярними є МДФ-накладки, які виготовляються з натуральних матеріалів, тому не приносять шкоди вам і навколишньому середовищу. М'яка структура цього матеріалу дозволяє створити будь-який малюнок на дверному полотні. На МДФ зверху наносяться спеціальні засоби, які роблять виріб стійким і продовжують термін його експлуатації;

-дверні петлі: достатньо всього двох кулькових петель для з'єднання стулки і рами, щоб не збільшувати тертя між ними. Петлі підбираються виробником співвідносно до ваги самого дверного полотна;

-ребра жорсткості, сталевий лист, рама: дуже важливі частини, які відповідають за протизламні властивості. Тут грає роль товщина стулок, глибина внутрішніх ребер жорсткості та глибина, ширина, кількість контурів ущільнень рами;

-замки: крім стандартної системи замикання у виробника можна замовити допоміжні засуви, замки та інших способи захист;

-тепло- і звукоізоляція: повірте, красиві й витончені вхідні двері не принесуть вам радості, якщо не зможуть зберегти тепло в холодні пори року і прохолоду - в теплі, а також захистити від зовнішнього шуму.

Запам'ятайте, справжній виробник зможе дати відповідь на ряд питань про особливості конструкції, розповісти про використовувані матеріали і дозволить замовити додаткову фурнітуру. Також, що не менш важливо, фахівці здійснюють монтаж і надають гарантію на свій товар.

Турбуючись про свою безпеку, звертайтеся до надійного українського виробника - компанії «Броньовик». Ми виготовляємо броньовані двері Економ, Стандарт і Преміум класу, тому наш асортимент задовольняє запити будь-якого клієнта.