Парфуми для кожної жінки стали щоденним життєво необхідним косметичним засобом. Іноді буває, що потрібний запах парфумів обираємо набагато довше, ніж весільну сукну чи золоті сережки. Це дуже відповідальна і індивідуальна справа, адже хочеться обрати аромат, який не тільки буде подобатися, але й відображатиме твій характер, витончений смак.

Буквально заполонили весь світ парфуми на водно-спиртовій основі. В магазинах можна побачити безліч флаконів різноманітних форм та розмірів з туалетною або парфумною водою. Недолік таких ароматів — недовговічність, тримаються на шкірі півдня або ж день, в залежності від вартості.

А от справжні духи, якими користувалися ще в давнину, взагалі не містили спирту, їх виготовляли на основі ефірних масел. Тоді парфумерне ремесло було тонким та таємничим заняттям, а рецепти приготування неймовірної рідини тримали у секреті.

Батьківщиною виготовлення масляних парфумів вважають Арабські країни, де вперше почали застосовувати ефірні масла та додавати в них різноманітні прянощі, квіткові витяжки.

Сьогодні парфуми з ефірних масел як і колись, роблять виключно з натуральних інгредієнтів. Наприклад, духи від ТМ Swan більше ніж на 30% виготовлені з ефірних масел та мають безліч різних компонентів: лаванди, бергамоту, мандарину, апельсину, грейпфрута, кориці, мускату, троянди, жасмина тощо. 

Парфуми на масляній основі від інших відрізняються унікальною особливістю — дивовижний аромат відчутний тоді, коли людина рухається, у спокої він практично не помітний. До того ж, достатньо однієї краплі на тіло чи одяг, щоб запах зберігся на цілий день.

Та не потрібно плутати масляні парфуми з ефірним маслами, які в чистому вигляді мають насичений аромат, що швидко випаровуються. Деякі різновиди натуральних парфумів при взаємодії з водою починають збільшувати аромат в рази, а інші — взагалі не прийнято нюхати, так як при контакті з тілом вони здатні змінювати запах.

Так чи інакше, а масляні духи завжди вирізнялися своїм незвичним ароматом, насиченістю та стійкістю.

Заходьте на наш сайт та замовляйте парфуми з ефірних масел, які вам до смаку.

Сподіваємося, що вони Вам сподобаються!