Геологічна розвідка перед вибором площі для будівництва - це перший фундамент надійності вашого майбутнього будинку. Геодезичні та геологічні дослідження проводяться на ділянці з метою знайти оптимальне розташування місця закладки фундаменту та для складання проектної документації.

Що вам дасть геологія та геодезія?

Ви отримаєте докладні й точні дані про стійкість поверхні вашої земельної ділянки, її схильності або несхильність до осідання, про якість та глибину грунтових вод, склад грунтів. Також ви отримаєте рекомендації про параметри фундаменту, такі, як глибина, товщина і форма, дізнаєтеся про можливу глибину інженерних мереж, і про те, яку кількість поверхів може мати ваш будинок на досліджуваній ділянці.

Крім того, в процесі створення геологічної карти ділянки, ми визначимо оптимальне місце для буріння свердловини, виходячи з ваших побажань, плану комунікацій майбутнього будинку, а також якості та повноводності грунтових вод.

Команда професійних бурильників нашої компанії пробурить потрібні свердловини, і вам не потрібно буде шукати підрядника. Буріння свердловин під воду входить до переліку наших послуг. Знаючи геологію вашої ділянки, ми з легкістю підберемо бурове обладнання та виконаємо всі роботи швидко та якісно.

Наприкінці дослідження ділянки ви отримаєте повний технічний звіт для подальшого будівництва.

Геологічний і геодезичний аналіз допоможе в реконструкції будівель

Не рідкісні випадки, коли без проведення геологічного аналізу ділянки, не знаючи якості грунтів, кількості та глибини підземних вод, будують житлові будинки, які незабаром нахиляються, тріскаються і руйнуються. Щоб не допустити руйнувань будівлі, її потрібно зміцнити й відремонтувати. Для прийняття правильних заходів з порятунку будівель ми проводимо всі необхідні геологічні вишукування та геодезичні вимірювання. Після цього даємо рекомендації по зміцненню фундаменту, правильному розташуванню пальового поля, реконструкції інженерних мереж і т. д.

Що потрібно для проведення геологічних вишукувань?

По-перше, чітке розуміння того, що ви будете робити на досліджуваній ділянці (яку будівлю будете зводити, її параметри, поверховість та інше).

Для виконання робіт нам знадобляться: документація, яка підтверджує ваше право власності на ділянку, план самої ділянки, топографічна карта, і звичайно ж технічне завдання. Також для проведення всіх робіт нам потрібен повноцінний доступ до вашої ділянки.

Гарантії

ТОВ «ГЕО-КРАТОН» надасть вам відповідні документи і дозволи на проведення послуг. Ми розуміємо всю серйозність виконуваних нами робіт, і тому ретельно стежимо за кожним етапом їх проведення.

Завдяки багаторічному досвіду роботи і сучасному обладнанню, якість наших послуг знаходиться на найвищому рівні при ціні нижче, ніж у інших компаній. Звертаючись до нас, ви отримуєте кваліфіковану допомогу одних з найкращих геологів України.