Одяг з секонд-хенду користується високою популярністю серед українців. Близько 85% населення нашої країни купують ношений одяг. І це не тільки жителі глибинок та невеликих міст, а й жителі столиці.

Здавалося б, Київ, великі зарплати, більшість людей повинні відвідувати модні й дорогі бутики, купувати собі там одяг і взуття світових брендів з перших рук. Але на ділі це не зовсім так. Якщо ви спробуєте знайти магазин секонд-хенду через пошуковик, то здивуєтеся тій величезній кількості адрес та щільності розташування магазинів.

Багатьох модників цікавлять магазини секонд-хенду тому, що дві однакові речі знайти в них важко, отже півміста в схожій на вашу кофтинку ходити не буде.

Торгівля секонд-хендом оптом і в роздріб, входить в список тридцяти головних наповнювачів бюджету України. А значить, це приносить великі гроші країні у вигляді податків, і ще більші підприємцям- у вигляді прибутку.

Як відкрити магазин секонд-хенду?

Для цього вам необхідний надійний оптовий постачальник секонд-хенд одягу, а також точка збуту. Місцем збуту може бути орендований магазин, або навіть контейнер на ринку. Головне, щоб це було людне місце. Знайте, будь-який бізнес на околицях міста, в глушині - свідомо збитковий і призведе до краху. Але і в центр міста вам мітити не потрібно. Там дорого і далеко від спальних кварталів.

Конкурентність

Як ми писали в самому початку, подібних магазинів багато. Сподіватися, що ви перші в місті почнете продавати секонд-хенд нерозумно. Але це працює і в інший бік: маючи високу конкуренцію, вам немає необхідності витрачати гроші на рекламу товару. Адже секонд-хенд на слуху у всіх. Все, що вам необхідно - це барвиста вивіска і купити секонд-хенд оптом за хорошою ціною для подальшого перепродажу.

Де знайти оптового постачальника?

Від якості і ціни товару залежить кількість ваших продажів і прибуток. Знайти надійного постачальника секонд-хенду, досить непросто, але можливо.

ТОВ "Екрегор Капітал" з радістю стане вашим надійним партнером в бізнесі і забезпечить вас якісним та недорогим секонд-хендом оптом. Ви можете спокійно покладатися на нас, адже ми маємо багаторічний досвід в цій сфері.

Все, що потрібно для початку співпраці - це зв'язатися з нашим менеджером за телефонами, вказаними на сайті.