Полуниця - одна з найбільш смачних ягід, яку люблять і вирощують практично скрізь. Ця культура досить невибаглива і урожайна. Вирощується повсюди, найбільше поширення вона знаходить на присадибних і дачних ділянках.

У мене самого біля будинку полуниця росла на 1 сотці, що дозволяло забезпечувати потребу сім'ї в цій ягоді. Але, як правило, ягідник завжди заростав - боротися з вусами і бур'янами навіть на такій маленькій ділянці здавалося неможливим. Особливо коли урожай зібрано - немає стимулу для подальшої боротьби. Та й урожай високим не назвеш, ягоди були дрібні. Мені завжди здавалося що полуниця - це культура для маленьких ділянок землі і що через велику кількість ручної праці нереально робити серйозний бізнес на ній.

Свої уявлення про полуниці я кардинально переглянув, коли побував в Каліфорнії і побачив, як там займаються цією культурою. Фермери вирощують її десятками і сотнями акрів. Коли бачиш такі великі площі, засаджені полуницею, розумієш що вирощувати її можна не тільки на дачі, а й в більш серйозних масштабах. Природно, при самому серйозному відношенні до цієї культури. Можна сказати, я там «захворів» цією культурою. Повернувшись додому, я почав вирощувати полуницю. Починав з 10 соток і протягом декількох років розширив до 3 га.

Не все побачене мені вдалося впровадити, та й не все хотілося. Так як я бачив своїм головним потенційним клієнтом дитячі санаторії і табори відпочинку, я ставив завдання вирощувати екологічно чистий продукт. Тому я повністю відмовився від застосування отрутохімікатів, гербіцидів і добрив.

Технологія вирощування полуниці була в основному традиційною. Але є декілька дуже важливих моментів, на які я хотів би звернути увагу тих, хто вирішить займатися полуницею як бізнесом:

1. Однорічне використання полуничної плантації.

Після збирання першого товарного врожаю, який є найбільшим, плантацію без жодного жалю переорюють. Тільки так можна досягти максимального врожаю, найбільшої величини плодів високої якості.
Залишати плантацію на 2-3 роки, це, значить, приректи себе на невпинну боротьбу з бур'янами, вусами, використання добрив і отрутохімікатів. А в кінцевому підсумку - на зниження врожаю і його якості.
Звісно потрібно подбати, щоб до наступного року була вирощена нова ділянка з полуницею. Тут начебто збільшуються витрати на розсаду та посадку, але все це окупається більш високим і якісним урожаєм.

2. При будь-якій кількості полуниці на ринку ви будете мати перевагу на ринку тільки в тому випадку, якщо зумієте запропонувати якісний товар. Оскільки полуниця - ніжний продукт і швидко псується, вирішальне значення має те, як її зібрати. Ідеальний варіант, до якого треба прагнути - полуницю зривають з куща і з цього моменту до неї ніхто не торкається до самого споживача. Вона не повинна пересипати, перекладатися. З цією метою ми запровадили збір полуниці відразу в ящик, в якому вона буде продаватися. Складальник на спеціальному візку пересуває його перед собою, у нього вільні дві руки для збору. Крім нього полуницю ніхто не чіпає - вона не б'ється, не мнеться, що дозволяє мати гарний товарний вигляд.

3. Треба мати хоча б три різних за термінами дозрівання сорти полуниці: ранній, середній і пізній. Це дозволить не тільки збільшити площу вирощування при одній і тій же кількості людей на зборі, але й підніме середню ціну реалізації полуниці.

Ще одне завдання я ставив перед собою - звести до мінімуму витрати ручної праці. Багато робіт по догляду можна механізувати. Єдиний обмежуючий фактор при вирощуванні суниці - наявність трудових ресурсів на період збирання врожаю.

Займаючись полуницею, я прийшов до висновку, що вирощування полуниці це один з найбільш ефективних напрямків фермерського бізнесу, особливо якщо у вас порівняно невелика ділянка землі. Мені доводилося вирощувати багато культур, і завжди найбільшою проблемою був збут продукції. І тільки, коли я почав вирощувати полуницю, мій телефон не замовкав від охочих придбати гуртові партії. При всій великій кількості цієї ягоди на ринках якісної полуниці не так багато, щоб задовольнити попит.