Локальне фарбування авто – процедура, що стає необхідністю не тільки при явних пошкодженнях поверхні автомобіля, а й через вплив часу та зовнішніх факторів. Дрібні подряпини не тільки псують естетичний вигляд авто, вони можуть спричинити такі серйозні наслідки, як корозія.

Лако-фарбовий шар має свій період експлуатації, тому регулярне оновлення – це звичний елемент догляду за своїм автомобілем. Сонячні промені, хімічні речовини, якими обробляють зимові дороги, перепади температур – це все негативно відображається на зовнішньому вигляді автомобіля. Проте найчастіше до салонів звертаються водії, естетику автомобілів яких пошкоджено механічними подразниками.

Як би бережно автолюбитель  не відносився до свого залізного друга, а дрібних подряпин уникнути важко. Часто таку незручність можна легко виправити самостійно спеціальними засобами. Проте якщо пошкодження досить помітне, самостійно замаскувати його буде досить складно.

Локальне фарбування застосовується при невеликих обсягах пошкодження, часто при заміні окремих деталей.

Одним з найважливіших факторів якісного фарбування є правильний підбір відтінку. Всього існує понад 65 тисяч відтінків автомобільних фарб. Визначити правильний відтінок самостійно для непрофесіонала просто неможливо. Навіть, якщо візуально різниця непомітна, при різному освітленні відмінність між фарбами може досить суттєво вирізнятись.

У салоні підбір точного відтінку відбувається за допомогою спеціальних програм і тільки майстрами цієї справи. У складних випадках така процедура може затягнутись на кілька годин.

Процес зафарбовування окремих елементів також має ряд своїх особливостей. Важливим моментом є не тільки правильний підбір відтінку нової фарби, а й врахування специфіки марок виробника. Не всі фарби між собою поєднуються, при неправильному підборі з часом «чужий» шар фарби почне відшаровуватись і процедуру прийдеться повторювати.

Сам процес фарбування полягає в обробці подряпини: очищення поверхні, шпаклювання, грунтування, і тільки після цього нанесення фарби та лаку.

Важкими вважаються відтінки «металік» та «перламутр», фарбування яких має свої особливості. По-перше, підібрати правильно такі відтінки значно складніше. По-друге, специфіку має і процес фарбування, що потребує почергового нанесення фарби у 3, а то й більше шари з правильним період підсихання попереднього шару.

Таку справу варто довіряти тільки справжнім професіоналам, компанія «PDR» пропонує свої послуги у містах Ялта та Сімферополь. Майстри своєї справи швидко та якісно повернуть привабливий вигляд Вашому авто.

Дізнайтесь більше про можливості та переваги «PDR» на нашому сайті.