Підключення газової плити завдає вам клопотів? Вагаєтесь, яку для цього купити підводку, адже сьогодні магазини пропонують чимало різних її видів? Спробуємо розібратись та чітко окреслимо особливості кожного з них.

Насамперед варто зауважити, що основна вимога до газового шланга – це його довжина. Виріб повинен бути трохи довшим за відстань від кульового крана подачі газу до виходу на газовій плиті. Тобто, шланг газовий повинен трохи провисати. Недопустимо, аби він був «в притик». Це пояснюється однією простою причиною – при необхідності не буде можливості сміливо пересувати плиту, не боячись, що шланг порветься і відбудеться витік газу. 

Іншим важливим критерієм вибору є тип шланга. Виділяють три: гумовий, гумовий в металевому оплетенні та металевий, відомий також як сильфонний металорукав.

Гумовий шланг для газу – найдешевший з усіх варіантів. За надійністю і стійкістю до зовнішнього середовища займає останнє місце. Друге місце займає шланг гумовий в металевому оплетенні. Їхній робочий діапазон становить від -35 до +50 градусів. Обидва варіанти шлангів в процесі експлуатації потрібно берегти від джерел тепла.

Найнадійнішим вважається сильфонний металорукав або по-іншому – гофрований рукав сильфонного типу. Він є найбезпечнішим, порівняно з обома вищезгаданими. Така підводка витримує максимально допустимий тиск газу, не рветься і не горить навіть при температурі до 130 градусів, має чималий радіус згину – 20 мм.

Часто такі газові шланги мають полімерне покриття, є навіть моделі з термозахисними клапанами, що перекривають подачу газу, коли зовнішня температура досягає дозволеного максимуму. Такий вид газового шланга трохи дорожче коштує, але, звісно, не захмарних грошей. Зверніть увагу, інтернет-магазин «Трійник» пропонує шланг газовий з нержавіючої сталі і шланг гумовий за досить доступними цінами. Та кожен погодиться, що підключення газу – зовсім не той випадок, коли варто економити: наша безпека повинна бути на першому місці. Металорукав для газу відзначається довговічністю, може служити десятки років. При експлуатації нержавіюча сталь не втрачає своїх якостей і зовнішнього вигляду.

При купівлі необхідно переконатися, що гнучкі підведення для газу мають всі необхідні сертифікати якості та надійності. До речі, вся продукція «Трійника» сертифікована і пройшла необхідні перевірки якості. 

При купівлі шланга обов'язково звертайте увагу на діаметр різьби. Зазвичай це – ½', але якщо ви обрали варіант з різьбою 3/8', можна просто докупити перехідник на ½'.

Шланги газові завжди позначені: вони або жовті, або мають зовні вплетення жовтого кольору. Але є й гумові варіанти чорного або білого кольору.

Підключення газового шланга краще довірити спеціалісту з газової служби, щоб уникнути витоку газу. Необхідно також дотримуватись правил техніки безпеки і умов експлуатації підведень. Шланг повинен бути у легкодоступному місці, щоб при найменшій потребі мати можливість його перевірити.

Купуйте тільки надійні газові шланги! Щоб замовити обраний товар, скористайтесь формою замовлення на сайті або зателефонуйте за вказаними номерами. У нас можлива доставка в будь-яке місто України службою-перевізником або кур'єрська доставка або самовивіз у Києві.