Електронна адреса - давно вже не новинка. Вона міцно зайняла одне з головних місць в рядку «Контакти» кожного сучасного спеціаліста та підприємства. Послугу відкриття електронного ящика сьогодні пропонує безліч ресурсів в мережі. Питання «який вибрати» кожен вирішує по-своєму. Але всі без винятку враховують два чинники: надійність і авторитетність «господаря», а також максимальну зручність написання адреси. Портал «УКРБІЗНЕС» має в своєму розпорядженні як перший, так і другий....

Портал ділової еліти «УКРБІЗНЕС» надає просту і в той же час престижну електронну адресу ub.ua. Лаконічність координат позбавить користувачів від будь-яких непорозумінь, портал забезпечить якісне обслуговування і безпеку передачі інформації, оскільки, крім зручної адреси, портал також надає послуги із захисту вашої листування. Електронна пошта абсолютно нового рівня володіє спеціальною системою захисту від прочитання третіми особами, незалежно від змісту інформації, і її виду. Передова технологія шифрування тексту листа і вкладень оснащена трьома типами шифру різного ступеня складності, при чому всі дії в плані кодування здійснює сам відправник, в результаті дані передаються цілими й неушкодженими - ніби з рук в руки.

Захищаючи конфіденційну інформацію, портал при цьому дає зелене світло для тих даних, які Ви хотіли б зробити надбанням громадськості. «УКРБІЗНЕС» готовий забезпечити для Вашого бізнесу гідне місце в мережі, створивши сторінку підприємства. Портал також надає можливість керувати змістом сторінки, постійно її поповнюючи; розміщувати актуальні прес-релізи, фотографії; формувати каталог продукції; бути присутнім на самих відвідуваних дошках оголошень України та Росії. Сторінку клієнта «Укрбізнес» щорічно відвідує до 50 000 чоловік, серед яких, враховуючи спеціалізацію ресурсу, - безліч потенційних замовників! Їх, беручи до уваги надану інформацію, а також якісну систему міток, сервіси банерних розміщень і оголошення - напевно прибуде. А це вже не просто «існування» підприємства, а, швидше, самодостатнє життя, що б'є ключем.

Долучаючись до системи «УКРБІЗНЕС», Ви стаєте частиною сайту, який щодня відвідують близько 30 000 тисяч чоловік. А реєстрація електронної адреси на ub.ua автоматично долучає Вас до числа тих, чиї електронні адреси користуються повагою.