Все частіше в аграрному секторі застосовують агроволокно. Але чи настільки воно корисне, щоб почати ним користуватися вже сьогодні? Давайте розберемося разом.

Що таке агроволокно?

Агроволокно - це матеріал на основі спанбонду, має добавки для світлостійкості та укріплений по краях. Агроволокно буває різних видів: легке для ніжних рослин, і більш товсте для міцних рослин і для захисту від заморозків ранньою весною. Агроволокном покривають грядку і закріплюють його за допомогою присипання країв землею або придавлюванням дошками і камінням.

Властивості агроволокна

Агроволокно - це матеріал, через який вода і волога легко проходять, не затримуючись. Вам не потрібно буде кожного разу знімати матеріал, щоб полити грядку. Агроволокно не стає важким від намокання, тому не ламає рослин. Воно захищає рослини від заморозків. Самому тонкому матеріалу під силу витримати заморозки до -2оС, а більш товстий захистить ваші рослини від будь-яких заморозків як навесні, так і восени. Агроволокно набагато краще за поліетиленову плівки, адже його не треба піднімати для того, що б рослини дихали повітрям, воно пропускає повітряні маси.

Весна

Агроволокно дозволить вам набагато раніше почати посів або висадку рослин. Воно надійно захистить рослини від поганої погоди і заморозків, які бувають вночі. Комахи і шкідники не проникнуть крізь цей матеріал. Він забезпечить зростання рослин під час «фізіологічної посухи». При температурах від 0 до +8оС рослини не можуть вбирати вологу у відкритому грунті, а під агроволокном можуть.

Літо

Агроволокно знижує втрату вологи в спекотні дні, захищає від сильних вітрів, бурь, і навіть граду. Цей матеріал захищає також від багатьох шкідників: використовуючи агроволокно, вам не доведеться застосовувати отрутохімікати для боротьби з комахами, а значить ви зберете екологічно чистий урожай. Агроволокно захистить і від дуже яскравих сонячних променів, рослини не вицвітуть, і не перегріються.

Осінь

Агроволокно захистить ваші рослини від осінніх бурь, градів і інших у руйнівних сюрпризів природи. Якщо ви пізно висадили рослини, воно допоможе дозріти плодам. Крім того, агроволокно допоможе отримати урожай раніше, ніж без його використання, і захистить від заморозків. Цей матеріал здатний зберегти ваші рослини неушкодженими навіть при -7оС.

Зима

Так, ви не помилилися, агроволокно можна використовувати навіть взимку. При малосніжній зимі, воно захистить чагарники від замерзання, і не допустить загибелі ягідних рослин. Цей матеріал не пошкодиться, і не порветься від тиску товстого шару снігу.

 

 Агроволокном часто покривають парники, що робить такі конструкції універсальними і дуже дієвими. Агроволокно - це основна складова парника "Пролісок". Купити парник з агроволокна можна в нашому інтернет-магазині. Щоб зробити замовлення, достатньо просто зателефонувати нашому менеджеру.