Будівництво басейну на своїй заміській ділянці - мрія багатьох. Але для того, щоб в майбутньому затія себе виправдала і басейн не розчарував вас, слід відповідально підійти до справи. А саме - вивчити типи басейнів, переваги і недоліки, а також особливості експлуатації та обслуговування кожного з варіантів. Про те, як вибрати басейн для дачі, пояснюють фахівці компанії "Аква-Імперія", яка успішно реалізувала понад 500 проектів в галузі будівництва басейнів.

Види басейнів:

• За типом: надувні, каркасні, стаціонарні і переносні.
• За видом системи фільтрації: на скімерні і переливні.
• За видому обробки: плівкові, поліпропіленові, плиткові, мозаїчні, склопластикові.
• За категорією використання: приватні та громадські.

Надувні басейни - найбільш мобільні і недорогі. Це найпростіший спосіб встановити басейн на своїй ділянці. Серед недоліків - невеликий термін служби, недостатня міцність, постійне забруднення (через відсутність скиммера і пісочного фільтра).

Збірні каркасні басейни можуть встановлюватися практично скрізь. Завдяки своїй простоті і компактності вони ідеально впишуться в будь-який інтер'єр або ландшафт. Серед переваг таких басейнів - легкість монтажу, можливість установки без заглиблення в грунт. В якості оздоблювального матеріалу використовується плівка ПВХ з акриловим напиленням. Внутрішнє покриття басейну стійко до УФ-випромінювання, морозостійке.

Стаціонарні поліпропіленові басейни мають безліч переваг. Це естетичний вигляд, і низька теплопровідність, менший час будівництва. Такий басейн відрізняється оптимальним поєднанням ціни і якості. Завдяки міцності поліпропілену і його стійкості до сезонних змін температури басейн має прекрасні показники зносостійкості і довговічності.

Бетонні басейни - найбільш надійні і довговічні. Вони дозволяють втілити в життя будь-які ідеї. Такі басейни можуть бути скімерними або переливними. У першому випадку площину дзеркала води знаходиться нижче борта басейну на 10-15 см, а в другому - на одному рівні з кромкою басейну.

Де замовити будівництво басейнів "під ключ"?

Який би тип басейну вам не сподобався, дуже важливо знайти досвідчених професіоналів, які здійснять будівництво на належному рівні. Компанія "Аква-Імперія" вже багато років працює в сфері будівництва басейнів, а також реконструкції і ремонту. Фахівці фірми розроблять для вас будь-який дизайн басейну, орієнтуючись на сучасні тенденції і ваші побажання. Ми підберемо для вас обладнання для басейнів, а також забезпечимо кваліфікований ремонт та гарантійне обслуговування басейну і обладнання.