Матрац "Кокос-Холлофайбер" «LUX BABY» - виріб для комфортного сну, кожна сторона якого має свій, відмінний ступінь жорсткості.

Основні якості:

• Матеріали матраца:
- наповнювач «Холлофайбер» повітропроникний, що зберігає тепло. Має спеціальний антикліщовий і антибактеріальний захист. Гіпоалергенний, без запаху, не набирає запахів з навколишнього середовища. При використанні цього наповнювача, на шкірі не утворюються попрілості, запалення і алергічні висипання;

- койра кокосова - еластичний матеріал підвищеної міцності, який послужить тривалий час. Гіпоалергенний, вологостійкий матеріал (не вбирає воду), з відмінною повітропроникною здатністю.

Матрац не деформується, його форма постійна. Наповнювач не збивається, не утворює грудок, які можуть стати причиною натертостей на ніжній дитячій шкірі;
- використовується цілий рік - взимку зберігає тепло, влітку забезпечує проходження повітря;
- дві сторони, кожна зі своєю ступенем жорсткості:
     - сторона жорстка - кокос (для малюка з моменту народження);

    - сторона м'яка - холофайбер (можна починати використовувати з 2-го року житт).

Безпружинні конструкції дозволяють рівномірно розподілити навантаження і забезпечити м'яку, міцну підтримку хребта дитини.
Універсальний чохол знімний, на блискавці. Зручний для гігієнічної обробки (чистки або прання), для перевірки стану самого матраца.
Розмір (В * Д * Ш) - 8 * 120 * 60 см.
 Всі матраци можна купити у нас в магазині http://med-magazin.com.ua/