Іноді дуже важко вибрати інкубатор для яєць, що підходить саме вам. Існує безліч різноманітних моделей інкубаторів та варіантів виведення домашньої птиці за допомогою інкубаторів і кожна модель відрізняється від іншої різними рівнями функціональності. Перш за все, інкубатори для яєць розрізняють за методом перевертання. Існує три методи:

  • ручний поворот. Необхідно з певною заданою періодичністю перевертати кожне яйце в інкубаторі окремо;
  • механічний поворот. Завдяки спеціальній решітці, на якій розташовуються яйця в інкубаторі можна перевертати всі одночасно;
  • автоматичний поворот. Це дуже зручні моделі інкубаторів, в яких є вбудований таймер і електродвигун, завдяки цьому техніка сама виробляє переворот яєць.

Інкубатор для перепелів, страусів або курок розрізняється за кількістю яєць, які можна покласти в інкубатор. Наприклад, у компанії Nest ви можете придбати інкубатор на 100, 500, 1000, 2000 або 3000 курячих яєць або ж інкубатор на 10 і 64 страусових яйця. Все залежить від того, яку кількість виводку ви хочете отримати за один раз.

Також інкубатори діляться на дві групи по наявності вентилятора. В інкубаторах з вентилятором, потік повітря розподіляється рівномірно, підтримуючи постійну температуру в усіх частинах інкубатора. Температуру можна виміряти в будь-якому вентиляційному отворі інкубатора. В інкубаторі без вентилятора тепло поширюється шарами, тому температура нижньої і верхньої частини інкубатора відрізняється.

Важливим параметром інкубатора для яєць є можливість підключення до акумулятора. Це дуже важливо для тих, хто проживає в місцевості, де часто виникають перебої з подачею електроенергії. Самі акумулятори в комплект до обладнання не входять, але при необхідності інкубатор для яєць можна підключити до автомобільного акумулятора.

Інкубатори для яєць від компанії Nest мають складну, але в той же час якісну будову корпуса. Завдяки спеціальній системі тепло в корпусі інкубатора розподіляється рівномірно по всій камері, а спеціально вбудована помпа (для нагнітання вологості) і система вентиляції дозволяє вивести максимальну кількість пташенят, причому найрізноманітнішої птиці, від звичної для нас курки, до екзотичних порід і видів.

Інкубатори Nest представляють собою сучасні пристрої для інкубації яєць свійської птиці (кури, качки, гуси, перепели, фазани, страуси тощо). Ми пропонуємо не на словах, а на ділі споживачеві інкубатори для яєць заводської якості, яких до цього на ринку України не було. Виготовлення корпусів інкубаторів проводиться на сучасному, високоточному обладнанні. Інкубатори для яєць мають сучасне надійне мікропроцесорне управління з розширеними технологічними можливостями.