Дисбаланс карданних валів може виникнути з найрізноманітніших причин. Невчасне виявлення цього порушення призводить до серйозних наслідків: швидке зношування шарнірів, додаткове навантаження на двигун, що шкодить його подальшій роботі.

Карданний вал при виробництві може просто бути бракованим, або ж відбувалася деформація вала під дією певних чинників. Бувають випадки, коли кардан розвертають не на 200°, а на 180°, що врешті-решт призводить до дисбалансу.

Якщо ми говоримо про карданні передачі, то тут оптимальна величина кутів 20°. Більша величина негативно впливає на роботу карданних шарнірів. Дисбаланс карданів призводить до збільшення механічних навантажень на двигун, який починає голосно гудіти.

Отже, виходить, що ремонт кардана потрібен не тільки тоді, коли він зламаєтся, але навіть у тому випадку, якщо він неправильно розташований щодо інших деталей механізму вцілому.

Максимально точно визначити дисбаланс можуть тільки фахівці за допомогою спеціального обладнання та із застосуванням динамічного балансування.

Щоб позбутися дисбалансу, під кришками стопорних підшипників самої хрестовини підкладають спеціальні прокладки, а також встановлюють на трубі балансувальні пластини.

Найчастіше балансування карданних валів роблять разом із шарніром. Зазори, які утворюються в зчелуваннях механізму шліцьового з’єднання та хрестовини, теж мають великий вплив на дисбаланс валів.
Якщо під час виготовлення валів, розмір зазорів можна ще контролювати, то з часом механічна частина зношується, а відповідно, під час ремонту проконтролювати розмір зазорів досить важко.

Тому після проведення усіх ремонтних робіт карданні вали балансувати необхідно. Якщо Ви помітили, що двигун незвично шумить та видає сильне виття, відразу звертайтеся до спеціалістів, щоб знову ж таки провести балансування карданного валу.

ПП “Плазма-Мастер” пропонуємо здійснити якісний ремонт карданого валу. У нас працюють тільки висококваліфіковані працівники, які мають багатий досвід роботи та професійну освіту. Використання на підприємстві сучасного обладнання дозволяє зробити все це не тільки якісно, але й в найкоротші терміни.

Телефонуйте або пишіть нам, щоб обговорити вартість послуг та всі умови подальшої співпраці.