Обробка скла в наші дні здійснюється із застосуванням інноваційних технологій і сучасного обладнання. На ринку представлений великий вибір верстатів від європейських виробників, але ціна на нього часом зашкалює. На щастя, є гідна альтернатива дорогому європейському обладнанню. Це верстати для обробки скла від Capital Glass. Вони є оптимальним рішенням для вітчизняного склообробного виробництва, дуже економічні і зручні в експлуатації і коштують набагато менше імпортних аналогів.

Обладнання включає в себе верстати для різання скла і дзеркал, полірування і шліфування кромки скла. Все воно характеризується зручністю в роботі, довговічністю і надійністю.

Верстати для різання скла і дзеркал

Компанія Capital Glass випускає обладнання для різання листового скла і дзеркал. Такі верстати дозволяють працювати зі скляним полотном завтовшки від 2 до 19 мм. Вони повністю відповідають міжнародним стандартам безпеки.

Верстати для шліфування кромки скла та фацетування

Верстати для шліфування фацетування плоского листового скла і дзеркал дозволяють отримати дуже гарну єврокромку трапецієподібної форми. Серед головних переваг шліфування - неможливість самовільної появи відколів, висока безпека. Шліфування скла є обов'язковою процедурою перед загартовуванням, оскільки, саме завдяки йому кромка скла набуває міцності та довговічності.

Верстати для полірування кромки скла

Полірування забезпечує ефект прозорості скляних виробів. Обладнання для полірування від Capital Glass дуже економічне і надійне. Воно має хороший дизайн, характеризується прекрасним поєднанням ціни і якості. Всі верстати можуть оснащуватися контролерними керуючими апаратами.

Всі моделі верстатів характеризуються економічністю, ергономічним дизайном, зручністю в експлуатації і хорошою ціною. Гарантія на кожен з них становить 18 місяців. Купити верстати для обробки скла можна вже зараз на сайті нашої компанії. Якщо у вас виникнуть будь-які труднощі з вибором, ви завжди можете проконсультуватися з нашими фахівцями.