Шланги для нафтопродуктів використовуються в найскладніших умовах: в гідравлічних системах, наповненні і розвантаженні наливних цистерн, на автозаправних станціях. Саме тому до них висувають особливі вимоги. Забезпечуючи з'єднання окремих елементів нафтової системи, шланги для нафтопродуктів повинні гарантувати її герметичність і цілісність.

Шланги для нафтопродуктів призначені для рідких речовин - продуктів нафтопереробки. Це сира нафта, бензин, дизельне паливо, мінеральні масла, пічне паливо, гідравлічні рідини, мастильні речовини, охолоджувальні масла, масла і емульсії для токарних пристроїв, термомасла (теплоносії), електроізоляційні масла (трансформаторне масло), розчинники, консервуючі субстанції, асфальт і інші бітумні субстанції.

Сфери застосування шлангів - це процес видобутку та переробки нафти і нафтопродуктів, транспортування і перевантаження рідких нафтохімічних продуктів, розлив і заправка, технологічні процеси, паливні системи машин і автомобілів, гідравлічні системи.

Вибираючи шланги для нафтопродуктів, слід в першу чергу звернути увагу на їх стійкість до ароматичних вуглеводнів, які містяться в паливі, присадкам, що використовуються в сучасних видах палива і масел, а також на вимоги до електростатичної безпеки.

Далі представляємо вам огляд кращих пропозицій від компанії TUBES International:

1. Універсальні шланги для паливно-мастильних матеріалів використовуються в паливних системах пристроїв і машин, гідравлічних установках низького тиску, промислових процесах. Вони виготовлені з ПВХ, гуми NBR та інших гумових сумішей. Ці шланги посилені обплеткою, текстильним кордом, зовнішньою металевою обплеткою, сталевою спіраллю.

2. Шланги для роздачі палива і АЗС виготовлені з ПВХ, гуми NBR та інших гумових сумішей. Вони посилені обплеткою, текстильним кордом, сталевою або пластиковою спіраллю. Діапазон внутрішніх діаметрів - від 19 до 152 мм. Ця група також включає шланги для паливороздавальних колонок на АЗС відповідно до норми EN 1360 і спеціальні шланги для заправки авіапалива відповідно до норми EN 1361.

3. Перенавантажувальні шланги для паливно-мастильних матеріалів застосовуються в такому обладнанні, як цистерни, автомобільні, залізничні та портові термінали, пересилання ПММ, бурових платформ. Шланги виготовлені з NBR, посилені обплеткою або текстильним кордом, сталевою або пластиковою спіраллю. У цю групу також входять перевантажувальні рукави, відповідні нормі EN 12115.

4. Шланги для бітуму та рідкого асфальту застосовуються в обладнанні автомобільних і залізничних цистерн, перевантажувальних терміналів і заводів, які виготовляють бітумні маси.

5. Шланги для видобутку нафти застосовуються в обладнанні сухопутних і морських бурових установок. Такі рукави виготовляються із синтетичної гуми. Вони посилені багатошаровою навивкою сталевого дроту і текстильним кордом.

Купити шланги для нафтопродуктів ви можете вже зараз на сайті компанії TUBES International. Ми займаємо лідерські позиції з виробництва і продажу шлангів, з'єднань, фітингів та інших аксесуарів для всіх галузей промисловості. Гарантуємо вигідні умови співпраці, доступні ціни та оперативну доставку продукції в потрібних обсягах.