Ми сьогодні не уявляємо свого життя без газу в домівках. Проте, ми рідко задумуємось, що за пристрій подає нам цей газ. А таким важливим елементом у ланцюжку безперебійної подачі природного газу є з'єднувальний газовий шланг.

Всі знають, що газ – це те, що потребує до себе особливої уваги та безпечного ставлення. Саме тому до вибору газового шланга і його установки треба підходити дуже відповідально. Вибравши неякісний виріб, ви піддаєте себе і своїх близьких надзвичайній небезпеці. Адже шланг для газу, зроблений з дешевих матеріалів, може тріснути по шву, наприклад, чи вийдуть з ладу паранітові прокладки. Такий шланг легко піддається механічним пошкодженням, в результаті чого небезпечний витік газу не за горами. Тому вибір якісного хорошого шланга і правильна його установка – запорука вашої безпеки.

На цю роль максимально підійде сильфонний газовий шланг. Він герметичний і надійний, виготовляється із 100%-ї нержавіючої сталі високої якості, так само, як і штуцери на його кінцях. Сильфонне підведення ТМ ASCO, представлене в інтернет-магазині Трійник.

Шланги сильфонного типу відрізняються надійністю та довговічністю. Оскільки наконечники на кінцях шланга виготовляються не з вуглеводистої сталі, яка зарекомендувала себе доволі ненадійно в процесі зварювання різних металів, мінімально знижується імовірність розриву шва в процесі експлуатації.

Якщо коротко, то сильфон або гофросильфон – це гофрована трубка з нержавіючої сталі з витим замковим чи кільцевим профілем. На сьогодні це найзручніший спосіб під'єднання будь-якого газового устаткування. Цьому пристрою зовсім не страшний тиск газу, різні механічні пошкодження. Кільцевий гофр з металу не можна зжати, переламати.

Є такі види сильфон них шлангів, що можуть змінювати свої розміри (розтягуватись, згинатись), та при цьому вони цілком здатні утримувати свою якість та пружність.

Також представлені нині і сильфонні шланги більш удосконалені – сильфонні металорукави. Зауважимо, що саме цей виріб і є кращим з кращих в питаннях газової підводки. Такий шланг може бути покритий зверху шаром полімеру для більшої зручності у використанні. Металорукави виготовляють в результаті зварювання стальної нержавіючої стрічки, товщина якої коливається від 0,15 мм до 0,25 мм. Потім її гофрують по принципу кільця.

Розрізняють металорукава стандартного кроку (ск), і широкого кроку (шк). Перші використовують саме для газу завдяки частому кроку гофрування, при цьому виріб залишається досить гнучким.

Купуйте металорукави і сильфонні шланги тільки сертифіковані, що мають дозвільні документи на використання. Наприклад, такі сертифікати мають всі газові шланги, представлені в нашому магазині. До того ж, асортимент шлангів ASCO має широкий діапазон довжин для більшої зручності використання.

Маючи справу з такою підводкою для газу, пам'ятайте одне важливе правило з експлуатації: не мийте сильфонний гофрований шланг їдкими миючими засобами, аби уникнути корозії. І тоді виріб прослужить вам багато років.

Щоб сильфонний шланг купити (Київ), звертайтесь за вказаними контактними даними, наші спеціалісти завжди готові проконсультувати вас з різних питань.