З чого починається будь-яка робота? Природно, з підготовки всіх необхідних матеріалів. Купити декоративний камінь в Україні пропонуємо в компанії Old Stone. Компанія не перший рік на ринку, тому знає, як зробити так, щоб з цим облицювальним матеріалом ніколи не виникало проблем. Вашій увазі представлена цегла "Середньовічна" - блискуча варіація на тему Старої Європи. Ця плитка здатна привнести особливий шарм в ваш інтер'єр (імітація старої цегляної кладки). Камінь "Замковий" підійде для романтичного стилю. Цегла "Манхеттен" - для стриманого і строгого стилю сучасного дизайну.

Тепер про необхідні інструменти. Ось орієнтовний список:
1. Ножівка по дереву (камінь з гіпсополімеру легко розрізається).
2. Стусло (дає можливість розрізати камінь під кутом 90 і 45 градусів).
3. З штателя різних розмірів для нанесення клеючих сумішей.
4. Шпаклівка  - для замазування стиків, швів.
5. Фарба під колір вибраного каменя (цегли) для зафарбовування світлих швів.
6. Акриловий лак для захисту декоративного каменю з гіпсу від сильних забруднень.
7. Губки з жорсткою стороною (цілком підійдуть і кухонні), щоб зручніше було замазувати шви шпаклівкою.
8. Робочі кисті невеликого розміру (для фарби і для лаку).
9. Міцний поліетиленовий пакет для зручності нанесення шпаклівки в стики декоративного каменю.
10. Напилок або стамеска, наждачний папір для підгонки матеріалу один до одного.
11. Клей для плитки (розхід розраховуйте, виходячи з рекомендацій виробника) або ж рідкі цвяхи.
12. Обов'язковий інструмент для будь-яких будівельних та оздоблювальних робіт - рівень.
13. Спеціальний міксер для перемішування клею, шпаклівки.

Коли підготували матеріал, інструмент, наступний етап - безпосередньо сам процес укладання каменю на підготовлену (заґрунтовану) поверхню. Важливо! Необхідно точно знати, чи має значення, яким боком декоративна цегла, гіпсовий камінь мають бути укладені (дізнатися у виробника).

Плитку найкраще брати з різних упаковок, щоб не було повторів малюнку, також необхідно стежити за тим, щоб не збігалися вертикальні стики. Підгонку цеглинок робимо за допомогою напилка, а складні елементи (місце навколо вимикача, арка, міжкімнатні двері) - за допомогою стамески і наждачного паперу.

Ще один важливий момент! Перший ряд обов'язково потрібно викладати, звірившись попередньо з рівнем. Наступний етап - закладення стиків, кутів, місць фігурної нарізки за допомогою шпаклівки. Для цього у міцного поліетиленового пакета (можна з-під молока) необхідно відрізати маленький куточок, наповнити його шпаклівкою і акуратно видавити точно в шов, а потім чистою губкою видалити зайве.

І, нарешті, - завершальний етап: нанесення фарби, а потім - шару захисного акрилового лаку. Якщо раптом ви не зважитеся на власний експеримент, ви завжди можете звернутися за допомогою до професіоналів. У компанії Old Stone вам не тільки допоможуть вибрати якісну гіпсову плитку, але і запропонують кваліфіковану консультацію.