Часто на просторах Інтернету доводиться читати негативні відгуки про індукційні плити. Найчастіше, це нарікання на те, що плита «їсть» багато електроенергії, вона незручна, та й взагалі, шкідлива для здоров’я. Хоча ця технологія вже давно завоювала Західну Європу та США, українці все ж сумніваються в її ефективності.

Сподіваюся після прочитання статті ваші сумніви розвіються. І так, для наочності та доступності, розкладемо все "по поличках".

Міф 1. Індукційні плити витрачають багато енергії

В інтернеті тільки й пишуть, що не купуйте індукційні плити, адже вони «їдять» багато електроенергії. НІ! Це не так. Справа в тому, що такі плити працюють в різних режимах. Наприклад, при нагріванні на 180/220 С плитка працює постійно, а на менших температурах вона ненадовго вимикається. Таким чином, відбувається економія енергії майже вдвічі. До того ж, переривання абсолютно не впливає на роботу.

Міф 2. Індукційні плити небезпечні для людини

НІ! Плита нагрівається тільки там, де ми ставимо посуд. Коли ж, зняти каструлю чи сковорідку, «індукція» моментально відключається. Також, плита оснащена таймером, тепер можна ще й дистанційно контролювати включення та відключення.

Міф 3. Для індукційних плит потрібен інший посуд

І ТАК, І НІ! Для того, щоб готувати на таких плитах потрібен посуд із феромагнітного матеріалу. Та не поспішайте викидати старі каструльки, можливо вони теж підходять. Щоб перевірити це, візьміть магніт з холодильника та прикладіть його зовні на дно посудини. Якщо причепиться – значить все добре, можна спокійно готувати.

Міф 4. Індукційні плити нагріваються так само, як і керамічні

Один із найпопулярніших міфів. Не будемо довго розписувати, що це неправда. Краще перевірити самим. Візьміть два кусочки льоду і прикладіть до двох плит та спостерігайте, який шматок розтане швидше. Правильно, на звичайній плитці. А це означає, що купивши індукцію, Ваші страви вже не пригоратимуть.

Міф 5. Будь-який металевий предмет на поверхні індукційної плити нагрівається

НІ! Технологія цього обладнання має обов’язкове правило – мінімальний діаметр посуди 8 мм, в іншому випадку плита не працюватиме. Тепер можна не хвилюватися, що випадково поставлений пластиковий стаканчик розплавиться. Важливо, що це безпечно і для дітей, які так люблять понатискати на всі кнопки «нової машинки» або всунути пальці куди не треба.

Міф 6. Індукційну плиту заборонено встановлювати над металевим обладнанням (пральними машинами, мікрохвильовками...)

НІ! Індукційна плита працює за рахунок електромагнітного поля. І логічно, що воно повинно взаємодіяти з предметами, які знаходяться над ним або під ним. Але, виробники подбали про це, вмонтувавши в плиту спеціальний ізолюючий «тепловідвід». Як висновок, техніці поблизу абсолютно нічого не загрожує.

Міф 7. Індукційні плити коштують дуже дорого

ТАК, АЛЕ НЕ КРИТИЧНО! Звісно, якщо порівнювати ціну індукційної плити із склокерамічною, то перша коштує дорожче. Але, якщо порівнювати усі переваги, то вартість справді не критична. До того ж, якісна склокерамічна панель за ціною практично однакова. Можна купити індукційну плиту комбіновану, де тільки дві камфорки індукційні, а дві ні!

Сподіваюся з допомогою цієї статті, ви твердо вирішили купити індукційну плиту.

Тоді заходьте на сайт компанії "Стеллар" та обирайте потрібну модель. Якщо виникли питання, телефонуйте менеджеру-консультанту.

Не бійтеся використовувати нові технології, вони "не кусаються"!