Найперші відомості про те, як люди навчилися створювати системи водопостачання, виявлені в письмових джерелах древніх народів, що населяють Єгипет, Месопотамію, Індію та Китай. У Біблії перший водопровід згадується з I тис. років до н. е.. в Книзі Виходу і Книзі Царств.

Пальму першості в питанні будівництва водопроводів у стародавньому світі можна сміливо віддати античному Риму. Давньоримські водопроводи займають особливе місце в історії розвитку систем водопостачання. Залишки давньоримських водопроводів, що збереглися до наших часів, кажуть про те, що це була розвинена система, що охоплювала все місто. У період розквіту в цьому місті проживало, за різними даними, від шестисот тисяч до двох мільйонів осіб, на кожного з яких припадало до 1000 л води на добу. Слід зазначити, що цей показник перевищує сучасні витрати води в Римі майже в 3 рази.

Технологія водопостачання включала в себе значні роботи по визначенню водних джерел, розрахунками та проектуванню водоводів і очисних споруд. Потім слідувало будівництво водопроводів, водоочисних і розподільних споруд для постачання громадських та особистих лазень (терм), купалень, фонтанів, спеціальних акваріумів-кошів для розведення морських і річкових риб, а також будівництво водовідвідних каналів.

Аппієв водопровід - перший Римський водопровід був споруджений в 312-му році до нашої ери і мав протяжність понад 16-ти кілометрів. Він отримав назву на честь цензора Аппія Клавдія, який його будував.

Водопроводи бувають внутрішні, що знаходяться всередині будівель і споруд, і зовнішні - що прокладаються поза, як правило під землею.

У XX столітті для водопостачання будинків почали активно використовуватися трубопроводи з міді через комбінації факторів, що забезпечують підвищені терміни безаварійної експлуатації. У наш час все більшого поширення набувають полімерні трубопроводи. У використанні полімерних водопроводів вже накопичений великий досвід.

Найбільшим постачальником систем напірних і безнапірних трубопроводів в Україні є компанія ВК ГРУПП. Підприємство представляє на Українському ринку товари декількох європейських виробників труб ПВХ, ПП, ПЕ для водопроводу і каналізації, дренажних систем, водостічних систем, колодязів ПП, ПЕ, резервуарів ПЕ, сепараторів.

Вся продукція сертифікована в Україні і отримала широке розповсюдження завдяки своїй якості і доступній ціні. В асортименті компанії великий вибір труб ПВХ і фасонних частин для зовнішньої і внутрішньої каналізації, резервуари, труби ПВХ великих діаметрів, обладнання для технологічного водопроводу, дренажні системи, труби ПВХ для підводного трубопроводу, сепаратори для нафтопродуктів.

Компанія ВК ГРУПП є представником таких зарубіжних виробників труб ПВХ як Кaczmarek, кWh Pipe і Hakan Plastik, а також вітчизняних виробників елементів трубопроводу таких як Валром Україна, Інсталпласт ХВ, Металпласт і Пластімекс. Також фірма ВК ГРУПП пропонує найширший асортимент високоякісної продукції торгової марки HAWLE, починаючи від засувок з діаметром до DN600, вентилів, повітряних вантузів, гідрантів і закінчуючи фланцями, інструментами для врізки під тиском і фасонними частинами.

Особливої уваги заслуговує комплекс для заміни трубопроводів методом руйнування «Катюша 50», розроблений і запатентований підприємством ВК ГРУПП. Це малогабаритна високомобільна установка для розміщення в колодязі, створена для роботи в умовах міської інфраструктури на будь-яких комунікаціях невеликої протяжності.

Відвідайте сайт компанії для отримання більш докладної інформації про нашу продукцію, умови співробітництва та контакти підприємства.