Коли ми вибираємо сережки Swarovski і не тільки, ми звертаємо нашу увагу тільки на дизайн, і часом забуваємо про найголовніше - замок. Але саме від нього залежить те, наскільки зручно буде носитися виріб, його надійність і безпека. Варто дуже ретельно підійти до вибору сережок, щоб під кінець гарного вечора не залишитися в одній.

Замок в такому в
иді аксесуарів дуже важливий, так як він повинен довго служити, бути комфортним, безпечним, зручним і простим.

Існують такі види замків:

 
- Штіфовий замок (сережки - гвоздики)
 
Прикраса примикає до вуха спеціальним затискачем. Це робиться з тією метою, що б сережка не зісковзувала з мочки.
Перевага таких сережок - їх універсальність. Вони підійдуть до будь-якого стилю одягу, і можуть регулюватися під будь-яку товщину мочки вуха. А єдиним мінусом таких прикрас може бути тільки те, що якщо не зняти їх на ніч, то буде незручно спати через гострий кінець.

 
- Англійська замок
Це найпопулярніший замок. Його механізм роботи полягає в тому, що дужка просовується в вухо і фіксується в спеціальному отворі, за допомогою пружинного затиску. Головним плюсом є надійне закріплення таких прикрас, а недоліком - відстань до мочки вуха не можна відрегулювати.

 
- Французький замок
Дуже комфортні з усіх видів сережок. Замок для таких прикрас простий, і підійде не тільки для дорослих жінок, а й для дитячих вушок. Але все ж і у таких прикрас є мінус: петельку можна пошкодити при сильному натисканні.

 
- Італійський замок
Такі сережки не тільки виглядають ідеально, але і застібку-кліпс можна регулювати самостійно. Вони красиві, зручні, їх не тільки легко знімати, але і надягати. Мінусом є тільки те, що на ніч потрібно знімати прикраси.

 
- Замок петля
Така сережка не є надійною, вона може в будь-який момент злетіти з вуха. Для такого виробу потрібен спеціальний гвинтовий затиск.

 
- Кліпси
Застібка-кліпс буде зручна для тих жінок, які проколоти вуха ще неготові, але хочуть їх прикрасити. Такі сережки кріпляться за допомогою засувки пружинного типу.

Стильна біжутерія і сережки Swarovski з різними замками, це ще не все чим зможе порадувати вас наш магазин. Доставка відбувається на всій території України, зручним для вас транспортним перевізником.

Щоб зробити замовлення, зв'яжіться з нашими менеджерами за вказаними контактними телефонами.