Усім відомий вислів, що рух - це життя. І ми повинні постійно перебувати в тонусі, щоб почуватися здоровими та жити довго і щасливо. Адже здоров'я - це основа нашої повноцінної життєдіяльності. Не завжди ми приділяємо достатньо уваги цьому, засиджуючись в офісах на роботі, в школі чи інституті, тим самим сковуючи свій організм, що призводить до передчасного старіння. І потім самі ж дивуємось, чому в такому ранньому віці виникають болі у суглобах, чому важко ходити чи болить спина? Пора попіклуватися про своє здоров'я. Звісно, існують різні способи рухової активності. Ми рекомендуємо купити гірські лижі. Адже Бог нам подарував чудові гори - місце, де абсолютно чисте повітря та вражаючі пейзажі.

Катання на гірських лижах - сьогодні це мейнстрім, як модно зараз говорити. Ви приїжджаєте з сім'єю чи з компанією друзів і проводите відпочинок з користю та задоволенням. Але ж для цього треба орендувати необхідне спорядження, викидаючи чималі кошти та обмежуючи своє задоволення у часі. І так кожного разу. Навіщо переплачувати постійно, коли можна купити гірські лижі та інше необхідне спорядження? Проте, не кожен розуміється у питанні вибору гірських лиж. Тому слід знати, що вони класифікуються на різні види за певними характерними ознаками. Наприклад, за матеріалом виготовлення:

- пластикові. Призначені для любителів катання на різноманітних гірських серпантинах та швидкісних трасах. Їхня перевага у зручності та легкості. Пластикові лижі не потребують додаткового змащення поверхні.

- дерев'яні. Вони дешевші за пластикові, але потребують додаткового догляду. Перед початком використання, їх необхідно просмолити, щоб поверхня стала ковзаючою. Для цього застосовують спеціальну лижну мазь, яка після нанесення повинна висохнути.

Гірські лижі також класифікуються за видом застосування:

- карвінгові - призначені для спокійного спуску;

- слаломні - для любителів швидкісного та екстремального спуску.

Якщо ви плануєте купити гірські лижі, то слід звертати увагу на 2 основні характеристики:

- конструктивні елементи: ковзна поверхня, канти з металу по краях, осердя, підсилюючі матеріали, жорсткість, зовнішнє покриття та ін.

- геометричні параметри: ширина п'ятки, середини, носка і радіус – незначне зменшення ширини до середини лижі.

Якщо вам потрібні гірські лижі для підготовлених схилів, то краще підійдуть з вузькою серединою. Для позатрасового катання підходить універсальна.

Також слід звернути увагу на кріплення:

- механічні - закривання відбувається власноруч. Однак цей вид вважається безпечнішим;

- автоматичні - закриваються самостійно.

Тож годі відкладати турботу про своє здоров'я та отримання нових вражень! Достатньо купити гірські лижі та почати змінювати своє життя на краще. Відкрийте для себе нову, ще непізнану грань своєї особистості. Звертайтеся до нас та отримайте якісні гірські лижі та необхідне лижне спорядження. Адже активний відпочинок - це запорука міцного здоров'я, хорошого настрою та накопичення сил для подальшого повноцінного життя.