Сучасне життя у містах, особливо у мегаполісах, стало характеризуватися великим потоком автомобілів, громадського транспорту, що призводить до утворення заторів на дорогах та, як наслідок, втрати дорогоцінного часу. Крім того, через постійне користування цими транспортними засобами та засидженість на робочому чи навчальному місці, зменшується рухова активність, що відображається на нашому самопочутті, та згодом може призвести до втрати здоров'я. Ідеальний варіант для вирішення цих проблем - купити велосипед.

В чому переваги цього транспорту? Перш за все, велосипед простий у користуванні, компактний та надійний. Він не потребує пального та значних витрат на підтримку роботоспроможності. Легко долає затори, може проїхати на різних вузьких ділянках, тобто велосипедом можна значно скоротити шлях до пункту призначення. Це економія часу, коштів та нервів.

По-друге, катання на велосипеді - це постійний рух ногами, що призводить до збільшення циркуляції крові по всьому організму. Тобто, ми допомагаємо своєму серцю працювати краще, головне не перевантажувати себе. Також розвиваються м'язи ніг, рук та спини, поліпшується кровообіг у зоні органів малого тазу, що позитивно впливає на статеве здоров'я. Помічено, що жінки, які активно займалися велоспортом, народжували здоровіших дітей, ніж ті, які вели малорухливий спосіб життя. Крім того, їзда на велосипеді допомагає скинути зайву вагу, покращує координацію рухів, позитивно впливає на нервову систему та гормональний фон.

По-третє, поїздки на велосипеді сприяють розширенню кругозору. Адже світ навколо такий прекрасний та різнобарвний! Ми не в змозі осягнути його повністю. Спостереження за природніми об'єктами, явищами, пізнання досі незвіданих місць - все це сприяє активному різносторонньому розвитку особистості. Адже ми прийшли у цей світ для того, щоб постійно самовдосконалюватися. Для цього нам потрібно постійно бути спраглими до пізнання нового та поповнювати свій запас енергії. І це нам можуть подарувати постійні поїздки на велосипеді у різні місця. Ми почуваємось здоровіше, спокійніше і позитивніше, відчуваємо у собі нові грані, які досі ще не розкриті, починаємо мислити зовсім іншими термінами та категоріями. А найголовніше - відкриваємо для себе істину, що життя прекрасне, адже бачимо більше хороших речей, які нас оточують.

По-четверте, якщо ви батько чи матір і прагнете, щоб ваша дитина стала на правильний шлях життя, росла здоровою і щасливою, рекомендуємо купити дитячий велосипед. Адже діти значно рухливіші, ніж дорослі і, щоб ця енергія не йшла у деструктив, варто потурбуватися про здоровий і корисний спосіб проведення дозвілля. Станьте прикладом для наслідування, адже загальновідомо, що діти схильні копіювати поведінку своїх батьків. Організуйте спільну прогулянку на велосипедах, нехай ваші діти стануть здоровішими, розвиненішими та ближчими до вас.

Хочете бути здоровими і позитивними? Або ж вам набридло постійно терпіти тисняву у громадському транспорті? Тоді пропонуємо купити велосипед. Адже це простий і довговічний спосіб для підтримання тонусу, хорошого настрою та розширення кругозору.