Силовий кабель - один з найпоширеніших видів кабельної продукції. Його найважливіше завдання - забезпечити високонадійну проводку. Силові кабелі представлені широкою номенклатурою, застосовується як у промисловості так і в побуті.

Використання силового кабелю в промисловості дозволяє забезпечити норми безпеки для організації електропроводки високої напруги (до 1000 вольт і вище). У побутовому середовищі силовий кабель гарантує високу надійність (зокрема, захист від загоряння, яку дає силовий кабель з алюмінієвими жилами). Силові кабелі на різноманіття не скупі. Спробуємо зараз розібратися хто з них хто.

Кабель ВВГ - кабель з ПВХ ізоляцією в ПВХ оболонці. Призначений для прокладки в сухих і вологих виробничих приміщеннях, на спеціальних кабельних естакадах, в блоках, а також для прокладки на відкритому повітрі.

Силовий кабель марки ВВГнг має ПВХ ізоляцію в ПВХ оболонці, що не горить. Кабель такого типу призначений для прокладання в сухих і вологих виробничих приміщеннях, на спеціальних кабельних естакадах, в блоках, а також для прокладки на відкритому повітрі. Схожими характеристиками володіє і силовий кабель ВВГнгд.

Силові кабелі ВВГз та ВВГнг - кабелі з мідними жилами, з ПВХ ізоляцією в ПВХ оболонці із заповненням. Призначені для прокладання в сухих і вологих виробничих приміщеннях, на спеціальних кабельних естакадах, в блоках, а також для прокладання на відкритому повітрі. Є аналогом європейського NYM.

Тріо кабелів: ВВГ-П, ВВГ-ПНГ, ВВГ-Пнгд зазвичай прокладаються в сухих і вологих виробничих приміщеннях, на спеціальних кабельних естакадах, в блоках, а також для прокладки на відкритому повітрі. Ці силові кабелі мають в своїй основі паралельно укладені мідні жили.

Захисний покрив з двох сталевих стрічок, що забезпечують відсутність зазорів витками нижньої стрічки мають кабелі ВБбШв. Призначений для прокладання в землі (траншеях), приміщеннях, тунелях, каналах, шахтах, а також на відкритому повітрі, за наявності небезпеки механічних пошкоджень в процесі експлуатації.

Кабель ВЕВБбШв
- кабель з мідними жилами, з ПВХ ізоляцією в ПВХ оболонці в екрані із захисним покривом. Застосовується для прокладання в шахтах, на напругу 6 кВ.

Для прокладання на суші, ріках і озерах, на відкритому повітрі і в приміщеннях використовується кабель з багатодротовими жилами з гумовою ізоляцією в гумовій оболонці - Кабель КГ.

Пересувні машини і механізми до мережі приєднуються за допомогою кабеля КГЕШВ.

P.S. Компанія Темп є офіційним представником Бердянського кабельного заводу, що виготовляє широкий асортимент кабельної продукції. Підприємство забезпечує поставку на ринок України якісних кабелів різних модифікацій.

Продаж кабеля!