Сфера використання харчового льоду набагато ширша, ніж може здатися на перший погляд. Виробництво льоду необхідно для таких галузей, як харчова, хімічна, фармацевтична, будівельна промисловість, сільське господарство. Наприклад, в будівельній індустрії лід використовується для охолодження бетону, а ось аграріям він необхідний для охолодження фруктів, овочів, м'яса, риби та інших продуктів.

Компанія ICE UA - це професійний виробник харчового льоду. Ми виготовляємо лід різноманітної форми та виду для будь-яких потреб. Різновиди харчового льоду, який ми пропонуємо:

• Ви можете купити лід в блоках для різного типу закладів: кафе, барів, ресторанів. Як відомо, в елітних закладах шампанське, сухе вино та інші напої подаються у відерках, наповнених льодом. А також харчовий блоковий лід використовується для викладання і транспортування продукції з риби та м'яса. А ще у нас його замовляють для різного роду комерційних презентацій - ми можемо виготовити лід в блоках найрізноманітнішої форми, з різними логотипами або брендами.
Харчовий лід купити можна і в колотому вигляді. Шматочки такого льоду мають неправильну форму і виготовляються з води високого ступеня очищення. Такий харчовий лід використовується для приготування різних коктейлів і прохолодних напоїв, які збиваються в шейкерах або подаються в стаканах.
Подрібнений лід (фраппе) - це високоякісний лід з гранулами розміром 5-10 мм. Він ідеальний для приготування коктейлів, кавових та інших напоїв. Лід підтримує в них потрібну температуру протягом тривалого часу. Погодьтеся, що приємно в літню спеку поласувати холодними напоями.
• Ще лід буває класичний, тобто кубиками, - він найпоширеніший у використанні, його вага становить 13 грамів. Шість сторін кубика льоду забезпечують більшу площу зіткнення з рідиною для більш швидкого охолодження напоїв. Ідеально підходить для кафе, барів, ресторанів, нічних клубів.
• Ще один популярний вид льоду - стаканчиковий, тобто лід циліндричної форми, схожий на склянку. Його популярність пов'язана з тим, що, будучи за розміром таким самим, як і лід в кубиках (ті ж 13 г), він швидше тане, і охолодження напоїв відбувається набагато стрімкіше. Такий вид льоду стане хорошим доповненням для газованих напоїв і лонг-дрінків. А ще він добре збиває коктейлі як в шейкері, так і в блендері.

При замовленні льоду ви повинні бути впевнені, що він екологічно чистий. Саме такий харчовий лід виготовляє компанія ICE UA. Продукція, яку ми пропонуємо, виготовлена з пом'якшеної води відмінною фільтрації. Її якість відповідає державним стандартам. Вода, з якої ми робимо лід, - прозора і має бездоганний смак.

Замовлення і доставку харчового льоду ми приймаємо і здійснюємо цілодобово. Продукцію доставляємо авторефрежераторами місткістю до 1,5 тонни, що дозволяє зберігати її температуру і товарний вигляд. По Києву доставка льоду при замовленні від 30 кг - безкоштовна. Ціни на всі види продукції стабільні і не змінюються протягом року.