Використання великої техніки не завжди доцільно, адже для прокладки водопровідних труб, електричного кабелю або інших інженерних комунікацій часто достатньо викопати вузьку траншею. Крім того, що крупним машинам прийдеться виймати і засипати зайву землю, їх не всюди можна застосовувати. На дачах вага великої машини шкодить грунту, а під мостами і у вузьких місцях вона взагалі не поміститься. У цих випадках у пригоді стане невеликий, маневрений міні-екскаватор.

Сфера використання

Основні послуги міні-екскаватора - формування котлованів і прокладка траншей, які необхідні для наступного:

- телефонні комунікації;
- локальні комп'ютерні мережі, оптоволоконний зв'язок;
- електропостачання;
- водопровідні труби і каналізація;
- дренажні системи.

Завдяки невеликим розмірам, таку техніку можна використовувати для викопування землі вздовж паркану або тротуарної доріжки, між деревами, в невеликих двориках. Швидкий і маневрений міні-екскаватор формує траншею з дуже рівним краєм, тому його можна використовувати для підготовки місця під стрічково-свайні фундаменти на будівництві.

Переваги оренди спецтехніки

Звичайно, для виконання разових робіт купувати міні-екскаватор дорого, тому практичніше звернутися в компанію, яка пропонує оренду будівельної техніки.

Серед головних переваг оренди можна назвати такі:

- висока якість робіт (наприклад, максимальна глибина копання міні-екскаватора BOBCAT 328 - до 2859 мм, рівний край траншеї);
- висока продуктивність, швидкість виконання робіт (при швидкості руху від 1.9 км/год до 3.1 км/год);
- професіоналізм (спочатку проводиться попередній огляд місцевості, визначається потреба і пропонується оптимальний екскаватор з досвідченим водієм);
- економічна вигода (при перерахунку ціни за 1 метр траншеї послуги міні-екскаватора в 2,5-5 разів дешевші за  ручну працю, при цьому робота виконується набагато швидше).

Також в спеціалізованій компанії можна відразу домовитися про надання комплексних послуг, наприклад, вивіз будівельного сміття або оренда іншої спецтехніки (фронтального навантажувача, телескопічного навантажувача з різним навісним швидкознімним обладнанням, катків).

Отримати більш детальну інформацію про оренду спецтехніки в Києві та Київській області можна на сайті компанії або за телефоном.