Навіть найконсервативнішим людям іноді хочеться чогось яскравого, незвичайного. Що вже говорити про молодь, яка, щоразу прагне виділитися з загальної сірої маси. Не стримуйте своїх бажань! Почніть, наприклад, з придбання яскравої сумочки. Ви відчуєте, як ваше життя змінилося, наповнилося новими фарбами і світлом.

Сучасні сумки. Щодня безліч дизайнерів працюють над новими образами сучасних сумок для чоловіків і жінок. Сумки episode - це різноманітність стилів, кольору, аксесуарів. У нашій компанії знайдеться товар для кожного. Ми виготовляємо сумки зі шкіри та шкірозамінника. Зазвичай саме їм віддають перевагу солідні покупці. Модні молодіжні сумки, найчастіше, шиють з синтетичних матеріалів, наприклад, з нейлону або капрону.

Який гардероб підійде для яскравої сумки епізод? Пам'ятаєте настанову наших мам: сумка обов'язково повинна бути в тон зі взуттям. Забудьте! Це не сучасно. Француженки, а вони розбираються в моді, кажуть, що сумка і туфлі одного кольору додають жінці кілька років. Такий варіант не для нас. Так що ж підійде для яскравої сумки? Запам'ятовуйте! Шийна хустка, всілякі аксесуари, лак на нігтях, навіть колір помади - ось саме те, що прекрасно буде гармоніювати з вашою сумочкою. Для молодіжних моделей цього сезону характерний яскравий принт. Таку сумку краще носити з однотонним одягом. Для сміливих представниць прекрасної статі у нас є цікавіший варіант. Поєднання відразу двох принтів. Наприклад, гусяча лапка буде вигідно виділятися на квітковому тлі. Тут головне не перестаратися. Чим більше декору, квітів, прикрас на вашій сумці, тим спокійнішим повинен бути одяг. У цілому, в вашому образі не повинно бути більше трьох кольорів. Це «золоте правило» кожного дизайнера.

Модні сумки. Україна впевнено виходить на європейський ринок. Наші товари здатні конкурувати з відомими західними фірмами. Компанія EPISODE, наприклад, постійно вивчає закордонні модні тенденції. Наша продукція модна, стильна. Ми намагаємося йти в ногу з часом. Наші дизайнери постійно в пошуках нових моделей і неординарних ідей.

Де купити сумку? Запоріжжя - місто, в якому розміщені наші підприємства. У нас різноманітний асортимент, від класичних жіночих сумок, до молодіжних моделей і стильних рюкзаків. Хочете ексклюзив - не проблема. Для нас важливий не опт, а ваш гарний настрій від покупки. До того ж, якщо товар якісний, а у нас тільки такий, ви неодмінно продовжите співпрацю з нами. Порадите нас друзям і знайомим. А, як відомо, реклама - двигун торгівлі.

Ціна. Вона залежить від того, з якого матеріалу виготовлена сумка, наскільки трудомістким був процес її виготовлення, наявності декору і прикрас. Ми завжди орієнтуємося на покупця. Молодіжні сумки в Україні зазвичай виробляють з недорогих матеріалів. Тому їх покупка не спустошить ваш гаманець.

Ви стежите за модою? Намагаєтеся не відставати від останніх модних напрямів? Без сумочки episode вам не обійтися. Заходьте на наш сайт. Вибирайте потрібну модель з каталогу і вже через кілька днів ви будете хизуватися модною покупкою!