Продуктивність, найперше, над чим треба подумати, купуючи плавильну піч для алюмінію. Печі місткістю 5-10 тонн розраховані на невеликі підприємства або лабораторії.

Вибір плавильних печей. Плавильна піч для алюмінію, розрахована на невелику ємність, передбачає великі витрати на техобслуговування на кожну тонну металу. Виходячи з цього, у виробленні алюмінію перевагу мають печі місткістю 25 і більше тонн. Такі параметри оптимальні для забезпечення продуктивності роботи. Враховується і той фактор, що зазвичай партія алюмінію становить не менше 20 тонн і замовники віддають перевагу продукції однієї плавки.

Обслуговування печі ще одна важлива умова, на яку варто звернути увагу. У процесі використання плавильна піч накопичує шлак. Він або збирається на стінках, або осідає на дно. Це помітно зменшує продуктивність установки. Від таких непотрібних залишків потрібно час від часу позбавлятися. Тому, купуючи піч, зверніть увагу на можливість комфортного чищення.

Типи плавильних печей. Залежно від виду енергії, яка використовується в печі, вони поділяються на такі типи: індукційна плавильна піч; електрична дугова; газова.

Індукційні печі призначені для обробки рідкого алюмінію. Їх максимальна місткість становить 8-10 тонн. Зазвичай, для великого виробництва вони не підходять. Недолік такої печі в тому, що у неї великий діаметр і завантаження проводитися зверху, а це небезпечно для обслуговуючого персоналу.

Електричні дугові. Якщо електроенергія дешевша за газ, то вам підійде саме така піч. У такій установці відсутні продукти згоряння палива. Що це дає? Втрати при окисленні металу незначні. Алюміній не забруднюється розплавом водню та іншими газами. Такий тип печі вважається екологічно чистим.

Газові плавильні печі. Відносяться до звичних подових печей. Саме їх найчастіше використовують в алюмінієвій промисловості. У таких печах найвищі показники виходу придатного металу. Крім того, вони вважаються енергоощадними.

Яку піч вибрати? Якщо вам потрібен чистий розплав, то перевагу варто віддати електричній печі. Якщо ж говорити про ефективність, то тут безперечним лідером є газові печі. Але все частіше виробники алюмінію використовують, так званий, комбінований спосіб: газову піч для плавки і електричну для витримки і роздачі.

Де купити? Вам потрібна плавильна піч? Купити її ви можете в компанії «Бортек». Ви не можете визначитися? Вам потрібна практична і слушна порада? Звертайтеся до нас. Наші фахівці допоможуть вам зробити правильний вибір. Усі ваші побажання будуть враховані і ви неодмінно отримаєте те, що вам потрібно. Вам потрібна ефективна, але недорога плавильна піч? Ціна залежить від багатьох факторів. Зв'яжіться з нашими менеджерами і ви виграєте двічі, купивши якісний продукт за доступною ціною. Не роздумуйте! Скористайтеся нашою пропозицією від виробника.