Сучасні вимоги до етикеток зараз досить великі. Вони повинні бути надійними, міцними, вологостійкими, в загальному, на високому рівні. Зараз існують різні види етикеток, залежно від матеріалу, з якого їх виготовляють. Але одним з кращих вважається поліпропілен. Це синтетичний матеріал, який володіє термостійкими властивостями. Які ще позитивні сторони мають поліпропіленові етикетки, спробуємо розібратися.

Як уже згадувалося, вони виробляються з полімерного матеріалу, тому мають велику кількість переваг перед етикетками з інших матеріалів. У першу чергу, це жорсткість, що робить їх надійними. Також стабільність розміру і нескладна вторинна переробка роблять їх популярними серед споживачів. Поліпропіленові етикетки мають високу механічну міцність і зносостійкість, стійкі до пошкоджень, не піддаються впливу вологи і різкого перепаду температури. Маркування таких етикеток може проводитися як автоматично, так і вручну.

Маючи такі характеристики, поліпропіленові етикетки широко використовуються в різних промислових галузях. Оскільки основа характеризується високою стійкістю до різних впливів зовнішніх чинників, а також наявність водостійких чорнил дають можливість перевозити без особливих перешкод і зберігати промарковані товари тривалий час. Основні галузі застосування поліпропіленових наклейок - це машинобудування, побутова та індустріальна хімія, харчова промисловість і медицина. Ці синтетичні наклейки застосовуються для маркування промислових товарів.

Поліпропіленові етикетки - це надійний спосіб маркування товару, особливо, якщо він призначений для тривалого використання. Цьому сприяють такі властивості, як прекрасне утримання на плоских поверхнях площин, а також поверхнях з великим радіусом. Маючи високу міцність, етикетки добре переносять вплив атмосферних факторів: сонячного світла, снігу, дощу. Також добре витримують механічні та хімічні впливи.

Маючи синтетичну основу, наклейки можуть вільно бути промаркованими в різних умовах. Вони також легко здатні витримати температуру від +500 до -50 °С. Щоб була можливість зафіксувати поліпропіленові наклейки на будь-якій поверхні на тривалий період, застосовуються спеціальні клейові суміші. Нанесення інформації відбувається термотрансферним або флексографічним способом.

Оцініть і ви надійність цього виду наклейок. Купити поліпропіленові етикетки - це значить отримати якісні наклейки. Термостійкі, міцні, добре кріпляться. Поліпропіленові етикетки - це сучасний зразок надійних і довговічних наклейок.