Реформи в країні дійшли і до системи освіти. Нововведення, в основному, стосуються першокласників, а також учнів старших класів. Програма навчання істотно спростилася для початкової школи. Але проблем у батьків і педагогів стало більше. Чому? Підручники - про них зовсім забули.

Нова загальноосвітня програма плюс нова навчальна література - ось запорука успіху. Насправді, все інакше. Програма є, підручників немає. Та шкільна література, яка зберігається в бібліотеках, абсолютно не придатна для навчання за новими стандартами. Ви здивуєтеся, але вихід з цієї патової ситуації в кожній школі знаходять свій. Єдиного рішення поки немає.

Як вирішити проблему? Тут все залежить від креативності вчителів і директора школи, а також фінансових можливостей батьків. Більшість схиляється до того, що розвиток сучасних технологій дозволяє, наприклад, сканувати потрібний матеріал з інтернету. Геніально, чи не так? Але, тільки на перший погляд. Мінус такого рішення в тому, що сканований матеріал потрібно десь роздрукувати. Якщо у вас немає принтера вдома, то це - додаткові витрати. По-друге, такі «підручники» легко втратити, поплутати сторінки. Та й прослужить він не довго, папір без палітурки недовговічний.

Розглянемо інший варіант використання всіляких гаджетів. Теж непогано. Але ... Хіба у всіх учнів вони є? Задоволення, прямо скажемо, не з дешевих. До того ж, такий прилад може розрядитися в найнеочікуваніший момент.

Література для шкіл старого зразка. Воістину, винахідливість вчителів не знає кордонів! Багато з них адаптують старі підручники під нову програму. Наприклад, якщо певна тема не рекомендована для вивчення, її, просто, можна пропустити. Потрібного матеріалу немає в підручнику? Вчителі не пошкодують свого часу, подлубаються в інтернеті і знайдуть те, що потрібно. На уроці діти акуратно запишуть основні тези в зошит і готово. Матеріал пройдено.

Де купити підручники? Шкільні ринки, книжкові ярмарки або інтернет-магазини? Вибір, погодьтеся, є. Але ж, ви хочете придбати не тільки якісний товар, а й недорогий. Риторичне питання «що робити?» зникне саме собою, якщо ви звернетеся в наш магазин. Купити в Одесі підручники ми рекомендуємо в «Ukrbook». Допомагати дітям здобувати знання - наша основна мета. У нас налагоджена система поставок з видавцями шкільної літератури. Нас цікавлять не тільки оптові покупці, ми продамо вам потрібну книгу і в роздріб. Величезний асортимент, гарантія якості, наявність всіх необхідних сертифікатів - непоганий послужний список. Не баріться! Зверніться до наших менеджерів і ваші діти дійсно отримають гідну середню освіту за новою програмою.

Вам потрібні гарантії? Будь ласка! Наш бізнес офіційно зареєстрований, книжкові склади розташовані за конкретно вказаною адресою, а не тільки в інтернеті. Ми також гарантуємо заміну бракованого товару. За наш рахунок, зрозуміло. Пам'ятайте, що гроші, вкладені в знання - це довгострокова, але варта того інвестиція!