Про те, що система середньої освіти вимагає змін, говорили вже давно. І ось довгоочікуваний момент настав - затверджено нову шкільну програму. Але, як виявилося, до неї не готові не тільки діти, їхні батьки, а й вчителі. Викладачі, звичайно, були налаштовані на певні нововведення. Але той факт, що Міністерство освіти не подбало про достатню кількість навчальної літератури, для них став повною несподіванкою.

Методична література. Як відомо, для кожного вчителя методички - це «святая святих». Саме в них є все необхідне для викладача. Скільки уроків потрібно для вивчення тієї чи іншої теми, коли слід проводити підсумкові заняття, контрольні роботи. Література такого типу, безперечно потрібна, але, де її придбати. Зміни в програму освіти середніх шкіл були внесені порівняно недавно. Таким чином, видавництва не встигли надрукувати достатню кількість примірників.

Конспекти уроків. Не менш важливі, ніж методички. Це своєрідна шпаргалка, особливо для початківців вчителів. Раніше кожен викладач писав їх для себе сам. Але, час не стоїть на місці, у продажу з'явилися вже готові розробки уроків. Вони користуються широкою популярністю серед вчителів. Ще б пак, адже маючи плани-конспекти, вам не доведеться витрачати такий дорогоцінний час. Його ви можете використати для самоосвіти, або, врешті-решт, для спілкування з власною дитиною. З огляду на той факт, що програма змінилася, конспекти теж повинні бути новими. А з цим виходить проблема. Кількість розробок уроків також обмежена.

Конструктор уроків. Поняття порівняно нове, але вже міцно увійшло в учительське середовище. Використання цієї техніки дозволяє ненав'язливо і зрозуміло вносити елементи новизни в процесі уроку. Сучасний книжковий ринок пропонує розробки на різний смак. Усе залежить від досвіду вчителя, мети, якої він хоче досягти і використаної в навчанні методики.

Де купити? Книжкова база в Одесі - те, що вам потрібно. Там зберігаються всі «скарби» інтернет-магазину «Ukrbook». Подумайте самі. Вам не потрібно бігати по магазинах, в пошуках тієї чи іншої навчальної літератури. Досить виділити кілька хвилин для того, щоб визначитися з вибором літератури. Далі - заходите на нашу сторінку в інтернеті та робите замовлення. Якщо ви замовляєте більше 10 примірників одного найменування, сміливо можете розраховувати на 10% знижку. Ніяких проблем з доставкою. Кур'єри виконають цю роботу за вас. Головне - вкажіть правильну адресу.

Якщо ви не впевнені, чи та книга вам потрібна або, можливо, забули прізвище автора, не страшно. На книжковому ринку ми вже більше 10 років. У нас працюють досвідчені менеджери, які стежать за найдрібнішими змінами в освітній програмі. Вони точно знають, що вам потрібно.

Інтернет-магазин «Ukrbook» - завжди вигідна співпраця. Це якісна продукція, відсутність накруток, гнучкі ціни і доставка товару з дотриманням обумовлених термінів.