З самого дитинства батьки завжди нам говорять, що солодощі – це погано, шкідливо, від них карієс та болі в животі. Немає такої людини, яка б не любила солодке. Невже все таке шкідливе?

Багато дітей полюбляє купити зефір і нишком з`їсти, щоб ніхто з батьків не знав. І батьки, і діти навіть не усвідомлюють, наскільки ці ласощі можуть бути корисними.  Дієтологи радять споживати зефір спортсменам, яким солодке взагалі заборонене.

Багато хто включає у свій раціон зефір під час різних дієт. Адже, у його складі немає ні тваринних, ні рослинних жирів.  

Натомість, у склад входять:

  • Білки;
  • Цукор;
  • Фруктово-ягідне пюре;
  • Агар-агар;
  • Пектин (рідше желатин).

Зверніть увагу на важливий компонент пектин. Він виводить токсини та солі з організму, підвищує опір шкідливому екологічному середовищу. Пектин – рослинна речовина, яка дає противиразковий ефект та знижує в крові рівень холестерину. Добувають цей корисний компонент з кавунів, яблук або цукрового буряка.

Багатьом невідомий такий компонент, як агар-агар. Що це?

Речовина, яку добувають з бурих та червоних водоростей, які ростуть в Тихому океані та Білому морі. На відміну від желатину, агар-агар не такий калорійний, очищує печінку від зайвої жовчі, корисний для профілактики раку молочної залози, зміцнює легені.

Якщо ви вирішили побігти в магазин та зефір купити прямо зараз, то зачекайте. Ви ще не все знаєте. Білки - будівельний матеріал для м`язів, а глюкоза – покращує імунітет. Чудово зефір впливає на стан нашого волосся, нігтів та судин, адже він багатий на фосфор, залізо та інші корисні компоненти. Ви вражені?

Особливо всім смакує зефір у шоколаді. А чи знаєте ви, що шоколад покращує настрій? Зефір в глазурі купити можна вже, і він не гірший від звичайного, а навпаки – ще більш смачний.

Технології впевнено «крокують вперед», щодня кондитери вигадують нові рецепти солодощів. Окрім згаданих вище видів зефіру, компанія «Родина» пропонує купити зефір з начинками. Продукція цієї торгової марки вже давно визнана в Україні та отримала відзнаки всеукраїнських дегустаційних конкурсів. Солодощі «Родини» виготовлені відповідно до вимог міжнародних стандартів та норм та підтверджені сертифікатами якості.

Пам`ятайте, що не варто зловживати будь-якими продуктами харчування, але ці продукти повинні бути якісними обов’язково! Обирайте торгову марку «Родина»!

Купити зефір оптом можна на сайті. Чекаємо на Вас!