Усі батьки прагнуть розвивати своїх дітей у творчому напрямку. Ми знаємо, що це неабияк впливає на подальше життя: творчо розвинуті люди завжди дивляться на світ ширше, знаходять більше варіантів для вирішення проблем. Діти, що займаються творчістю, розвиваються набагато швидше своїх однолітків, навчання їм дається набагато легше.

Як правило, дорослі намагаються дати дітям найкраще. І сьогодні ми розповімо про ще один метод творчого розвитку дітей, що перевірений часом. Це напрочуд простий, так би мовити олд-скулівський метод: дитячі набори для творчості.

Сюди ми можемо віднести кольоровий папір, картон, папір для виготовлення конвертів та листівок, двохсторонній кольоровий картон і т.д. Маючи такий набір у руках, дитина починає включатися у творчість, пробувати нові поєднання кольору та фактур, - таке не порівняти з грою на сучасних гаджетах.
Що ж ми можемо запропонувати зробити дітям з кольорового паперу, використавши ножиці? Перш за все, стару-добру аплікацію. Просто запропонуйте дитині тему, допоможіть з вибором композиції і спостерігайте, як малюк знаходить цікаві рішення та як натхненно працює. Для дівчаток буде цікаво стати дизайнером одягу: можна вирізати силует вбрання і приклеїти його на попередньо намальованих принцес.
Можна пофантазувати на тему декоративних гірлянд на осінню тематику - з кольорового паперу вирізати листочки.
З різнокольорового картону можна зробити декорації для іграшкового будинку, склеїти або скласти замки та будинки для барбі. Або вирізати та склеїти гаражі для колекції автівок. Двохсторонній кольоровий картон надасть виробу гарного вигляду не тільки зовні, а з внутрішнього боку.
Купивши набір для творчості, ви можете разом з дитиною зробити гарну листівку чи конверт.
Шалену популярність серед батьків та дітей набувають набори для скрапбукінгу. Розмаїття текстури та кольору активізує весь дитячий творчий потенціал, розвине дрібну та велику моторику, виховає посидючість, і, що головне для батьків, – подарує новий творчий досвід. Все що варто зробити, це купити набір для скрапбукінгу підходящої для вас тематики і насолоджуватися процесом спільної сімейної творчості. Дитина точно оцінить такий вид проведення часу.
Серед великої кількості виробників дитячих наборів для творчості, видавництво «Поділля» відрізняється високою якістю матеріалів, надзвичайно широким асортиментом та приємними цінами. «Поділля» розробляє трендовий дизайн для своєї продукції, крім того використовує новітні друкарські технології. Саме тому радимо купити дитячі набори для творчості від видавництва-виробника, які справлять неабияке враження на маленьких креативщиків.