Усі ми любимо після важкого робочого дня зайти в магазин та купити пряники. Які ж вони, ці вечори з цікавим фільмом та без печива? Звичайно, що ніякі.
Печиво – солодкий кондитерський виріб, який дуже давно з`явився на наших столах та без якого не обходиться жодне свято, тому в передсвяткові дні різні виробники пропонують пряники купити оптом. Це вигідно та смачно.

Пряники оптом купувати значно вигідніше та дешевше. Виробник «Родина» дбає про якість та свіжіть своїх продуктів. Пряники від виробника вражають своєю різноманітністю. Ніхто не може встояти перед цією смакотою.
Виробник «Родина» багатий на різні види пряників і про це відомо багатьом.
Пропоную звернути увагу на «Тульський медовик» - дуже смачне печиво. А чи знаєте ви, коли з`явився перший знаменитий Тульський пряник?

Перша згадка про нього була у 1685 році. На честь пряника відкрито музей в Тулі «Тульський пряник» у 1996 році. Там можна побачити, як найменший, так і найбільший пряник. На жаль, ім`я людини, яка придумала рецепт цього смачного печива досі ніхто не знає, хоч пряник має навіть власну біографію.
«Тульський пряник» - один з видів печива. Він буває як з начинкою, так і без. Ще є цікаві пряники Нюрнбергські в склад яких входить перець. Ви тільки уявіть, що кожен пряник з власним особливим рецептом має свою історію.
Сьогодні існує величезна кількість різних пряників з горіхами, джемом, цукатами, згущеним молоком, шоколадом, глазур`ю. Вони різних форм та смаків. Зважаючи на розвиток кулінарії, кондитери щодня придумують якийсь новий рецепт пряників, щоб вразити світ. Є навіть таке, що кожна країна характеризується якимось смаком печива.

Один із найкращих виробників пряників в Україні - торгова марка «Родина», яка гарантує:
1. Якість;
2. Натуральність, корисність і традиційність;
3. Привабливі ціни;
4. Постійне вдосконалення смакових та якісних показників продукції;
5. Оригінальний зовнішній вигляд та сучасну яскраву упаковку.

Виробник пропонує купити кондитерські вироби оптом. Продукцію постачають по всій Україні. Продукція не містить ГМО, а також консервантів.

Обирайте «Родину» для найрідніших! Обирайте найкраще!