Початок нового шкільного 2016-2017 року запам'ятається, насамперед, відсутністю необхідних підручників. Чиновники пояснюють цей факт тим, що ухвалили не нову програму, а тільки внесли зміни до старої. Отже, підручники для школи вийшли мінімальним тиражем.

Підручники за новою програмою стали найбільшою проблемою для учнів початкової школи та старшокласників. Їх зміни торкнулися найбільше. Наприклад, для першокласників пропонують замінити звичайний урок ігровими ситуаціями. Здавалося б, прекрасна ідея. Але для педагогів вона перетворилася на справжній кошмар. Потрібно заново писати конспекти для уроків, створювати тематичні плани.

Усі необхідні навчальні посібники для вчителів представлені в нашому інтернет-магазині. Зверніть також увагу на те, що складені вони відповідно до змін, внесених в нову шкільну програму. Не менш важливий факт - суттєва економія. Адже замовляти ви будете не один екземпляр і точно, не менше десяти. А це вже гарантована 10-відсоткова знижка.

В ідеалі, зміни в програмі припускали наступний розвиток подій: половина необхідної суми на видавництво книг виділяється з держбюджету, решта 50% - з місцевих. Але останні не були готові до такого розвитку подій. Мовляв, грошей немає, а освітній процес повинен тривати, тому, викручуйтеся, як знаєте.

Наш магазин, звичайно, не забезпечить вас книгами безкоштовно, але купити недорого ви їх зможете. У нашому асортименті є все, що може знадобитися вчителям, учням та їхнім батькам. Для педагогів ми пропонуємо всілякі навчальні програми, опорні конспекти, шкільну документацію, методички. Для учнів у нас є підручники для всіх класів, позакласна література, готові домашні роботи, підручники з ЗНО. Про батьків ми також подбали. Щоб не опростоволоситися перед своїм чадом, ви можете вибрати будь-який словник, довідник, спеціальну підготовчу літературу, поради психологів.

Де купити? Зробити вибір завжди надзвичайно важко. Адже він повинен бути правильним. Та ще й грошей хочеться заощадити. Вам допоможе інтернет-магазин «UKRBOOK». Це справжня палочка-виручалочка для тих, хто шукає підручники. Купити їх ви зможете як на книжкових складах в Одесі, так і за допомогою одного кліка в нашому інтернет-магазині.

Чому варто відвідати саме наш сайт? Тому, що ми більше десяти років співпрацюємо з відомими книжковими видавництвами. Ми замовляємо книги безпосередньо від виробників. Так що, ніяких націнок. Єдине, на що вам доведеться витратитися, крім вартості книги, це доставка. Але, погодьтеся, блиск в очах дитини, від придбання такої потрібної йому книги, того вартий.

Наша література має всі необхідні сертифікати. Тому, ніяких підробок. Способи доставки та оплати ви вибираєте самі. Це може бути готівковий розрахунок, передоплата або оплата у поштовому відділенні при отриманні. Ми гарантуємо вам тільки якісний товар, мінімум витрат і прекрасний настрій! Адже, коли мрії збуваються - це здорово!