Сьогодні доволі часто можна почути фразу: «А я не дивлюсь телевізор, у мене є інтернет». І дійсно, ці канали передачі інформації можуть бути доволі жорсткими конкурентами за увагу споживача.

Які ж переваги мають інтернет та цифрове ТБ? Ціна на підключення обох послуг різниться в провайдерів залежно від обраного ними напрямку розвитку та тарифу, але абонентська плата за користуванння практично однакова. Навіть обладнаня, як правило, надається безоплатно за певними умовами в договорі, а з урахуваням постійних акцій можна значно заощадити.

Компанія IT-TV пропонує підключити інтернет, цифрове, ефірне телебачення (Київ).
Працюючи з самого початку ери інтернет, ми розуміємо та передбачаємо потреби споживачів.

Які переваги має інтернет?

  • Практично безмежний асортимент каналів, відеохостингів, файлообмінників та інших джерел відео.

  • Велика кількість джерел дає можливість знайти вузькоспеціалізовані тематики.

  • Свобода дій.

  • Інтерактивні навчальні програми та ігрові, де цікаво та корисно проводити час.

  • Додаткові можливості — коментарі, відгуки чи блоги, форуми, соцмережі, що дозволяє обмінюватися досвідом, шукати однодумців та спілкуватися.

  • Можливості швидкого пошуку інформації.

Звичайно, більшість телеканалів транслюються через інтернет, але в такому разі втрачається частина вищевказаних переваг.

Телебачення — це більш пасивний тип відпочинку. Ви можете купити медіа плеєр для ТБ, обрати будь-який канал з переліку і переключитись на інший за бажанням. Плюси — кількість каналів різноманітної тематики дуже велика, постійний потік інформації, практично відсутні підвисання через проблеми з’єднання з мережею чи станом інтернет-серверів, а з пультом в руках відпочинок буде більш якісним.

Незважаючи на поширення цифрових технологій, ефірне телебаченя все ще доволі популярне. IT-TV може запропонувати до 67 аналогових каналів.

Наша компанія проводить підключення як телебачення, так і інтернет, wi fi (Київ), окремо та в комплекті, щоб ви могли самі оцінити переваги та обрали, чому віддавати перевагу.

Комбінація інтернет та ТБ дозволить використовувати тільки їх плюси та обійти недоліки.

А регулярні акції інтернет провайдерів та постачальників TV заощадять кошти на підключення та користування послугами.

Відпочивайте якісно разом з IT-TV!