Персик - один із найсмачніших і цінних фруктів. Раніше його практично не вирощували на дачних ділянках, але зараз ситуація змінилася. Багато садоводів хочуть вирощувати його на своїх ділянках. Але не завжди виходить на виході хороший урожай. Для цього потрібно дотримуватися певних умов. Треба вміти правильно підбирати сорти, адже не всі здатні витримати наші умови, зокрема клімат, грунт та інші. Одним з придатних для нашої країни сортів є персик Редхейвен. Що він собою являє і які у нього переваги, спробуємо розібратися.

Персик Редхейвен виділяється серед інших досить витонченим зовнішнім виглядом, а також особливим смаком. Він має одну з найвищих дегустаційних оцінок. Має оранжево-жовтий колір з червоними плямами. Плоди важать від 130 до 140 г, характеризуються сильним ароматом, ніжною і соковитою м'якоттю, а також приємним смаком. Тому його дуже люблять діти та й дорослі теж гідно оцінять цей сорт. Кісточка у нього невелика. Сорт Редхейвен вважається універсальним, тому його можна використовувати як для консервування, так і для безпосереднього споживання в свіжому вигляді.

Крім того, цей персик цінний і тим, що дозріває досить рано. Для садоводів це велика перевага, оскільки вживати його вже можна в липні, коли персики ще в ціні. Редхейвен добре вирощувати в південних регіонах, оскільки він стійкий до невеликих морозів і весняних заморозків. Він стійкий до кучерявості і багатьох інших захворювань. Але можливі ураження грибними, тому треба дотримуватися необхідні умови догляду за ним. Тут вже треба прислухатися до порад фахівців, які знають, як той чи інший сорт треба вирощувати. Сорт Редхейвен добре плодоносить. Урожай починає приносити після 3-4 років з моменту посадки.

Дерево має середні розміри, висота досягає 5 м, а ширина може бути до 10 м. Характеризується подовженим листям, їх основа округла. Їх довжина досягає 17 см, а ширина - до 4 см. Вигнутість і хвилястість у них середня, не спостерігається зморшкуватості. Квіти має яскраво-рожеві з вираженим ароматом.

Садити персик Редхейвен слід на сонячних ділянках, але в той же час, потрібно захистити дерево від можливого впливу вітру. Коли відбувається зав'язка плодів, потрібно помірно поливати. Грунт найкраще для нього суглинний або супіщаний. Дерево потребує регулювання врожайності, тому рекомендується проводити обрізку гілок і нормування плодів.

Якщо вас цікавить сорт персика Редхейвен, ми готові надати саджанець. Спробуйте його посадити у себе на ділянці, адже він цілком придатний для нашого клімату. Ви не пошкодуєте про це, коли отримаєте красиві і смачні плоди, які будуть радувати вас і ваших близьких.