Вода - одна з найголовніших потреб людини. Вона використовується не тільки для домашніх потреб, а й у великій кількості в будівництві, виробництві, металургії. Щоб її добути, необхідні бурові машини. Бурові машини - це комплекс бурових установок призначених для буріння.

Тому у клієнтів "ПАК Універсал" величезним попитом користуються бурові машини для свердловин на чисту воду. Бурові роботи полягають в створенні отворів в грунті до чотирьох категорій складності, в тому числі і в мерзлих грунтах. Отвори можуть бути різних діаметрів, глибини і призначення. Перш ніж купувати бурову машину, ознайомтеся з деякою інформацією.

Для буріння свердловин на питну воду ми пропонуємо використовувати УДВ-25 - це малогабаритна бурильна установка. Раніше випускалася, як військова техніка, але в той же час використовувалася для цивільних цілей. Бурова установка УДВ-25 робить отвори завглибшки двадцять п'ять метрів, чого цілком достатньо для видобутку питної води.

Правила експлуатації УДВ-25

Для виконання робіт з складання потрібно зусилля двох чоловік і не більше п'яти хвилин вашого часу. Для початку потрібно виставити опори і підняти щоглу. Далі слід закріпити додаткові штанги, які служать для підвищення міцності конструкції і максимально знижують вібрацію, яка виникає в процесі буріння при проходженні складних ґрунтових порід. Збірку бурової установки на цьому можна завершити. Далі розміщуємо в робочій зоні мотопомпу та генератор. Заздалегідь викопаний приямок заповнюємо водою. Для цього потрібно не більше одного кубометра води. Тепер можна з'єднувати рукава: один з них всмоктуючий, інший, що подає воду під тиском на вертлюг. Перший рукав можна опускати в приямок. До генератора потрібно підключити тельфер і електродвигун, і запускаємо його. У цей час інша людина може викопати від приямка жолоб для стоку води в процесі буріння. За допомогою тельфера піднімає каретку в верхнє положення. На вал вертлюга встановлюємо буровий інструмент. Як тільки каретка стає в нижнє положення, необхідно звільнити вар вертлюга від бура і підняти повзун в початкове положення і встановити бурову штангу. Процес буріння починається.

Наше підприємство «Пак Універсал» працює на ринку України вже більше 15-ти років. За роки нашої роботи ми зарекомендували себе як надійний постачальник конверсійного енергетичного обладнання. Ми пропонуємо оптові та роздрібні поставки бурильних установок з гарантією в один рік. Ознайомитися з асортиментом і купити бурильну установку ви можете на нашому сайті: http://pak-universal.ub.ua/ua/ або зателефонувати нам за номером: +38 (044) 233 34 20.