Як вибрати більярдний кий? З цим питанням рано чи пізно зіштовхується кожен гравець. Адже кий не повинен підвести вас в найвідповідальніший момент.

Вибираючи кий для більярду, сконцентруйтеся на трьох головних моментах. Перший, це, звичайно ж, зовнішній вигляд. Другий, ігрові якості. Третій, те, що приховано всередині кия. Отже, про все по-порядку.

Якщо ви завзятий любитель більярду, то, перш за все, кий повинен припасти вам до смаку: зручно розташовуватися в руці, приносити естетичне задоволення. Ви повинні усвідомлювати, що цей інструмент призначений тільки вам, щоб він приносив вам радість. Перш за все, зверніть увагу на шафт. Найкраще, якщо він зроблений з граба. Поверхня повинна бути гладкою, без тріщин і сучків. Потім, якість збірки кия. Переконайтеся, що деталі щільно прилягають одна до одної, немає щілин, бамперні кільця приклеєні якісно. Це як раз той випадок, коли деталі важливі.

Перевірка ігрових якостей. Почніть з відцентровки вантажу. Він повинен бути розміщений по центру стрижня кия, ні паралельно, ні перпендикулярно, а чітко по осі. Перевірити це дуже просто. Покотіть кий по столу. Якщо після зупинки він не розхитується в сторони, значить вантаж розташований так, як потрібно. Якщо відцентровка порушена, то забити кулю буде складно.

Балансування ще один важливий момент. Не має значення, де знаходиться центр ваги. Звертати увагу варто на розташування ваги по кию. Для перевірки балансу, станьте в основну стійку і відчуйте, як лежить кий у вашій руці. В ідеалі 40% ваги повинно розташовуватися на опорній руці і 60% - на ударній. Інакше буде важко контролювати кий при складних ударах.

Довжина кия. Орієнтуйтеся на те, щоб вам було зручно виконати подовжений удар. Тобто, якщо в основній стійці, відвівши ударну руку повністю назад, кий залишився на опорній руці, значить це ваш інструмент.

Що приховано всередині кия? Якщо при ударі по кулі ви чуєте сухий дзвін дерева, вітаємо, кий відмінний. Тріск означає або погану склейку деталей, або бамперних кілець. Дзвін металу свідчить про те, що вантаж приклеєний неправильно.

Де купити кий для більярду? Зверніться в ТТ-Більярд. Ми вже більше десяти років на більярдному ринку України. Любителі цієї гри знають, наскільки важливий кий для перемоги. У нас багатий асортимент, в якому представлені киї на будь-який смак, з різних сортів деревини.

Для найвимогливіших покупців і справжніх професіоналів у нас є сюрприз - кий ручної роботи. Це завжди неповторний дизайн, вишуканий орнамент, такий буде тільки у вас. Що потрібно для того, щоб купити кий? Зовсім дрібниця. Наберіть один з наших номерів і наші консультанти розкажуть про те, як правильно оформити замовлення і доставку. Наші спеціалісти підкажуть вам все необхідне, допоможуть заощадити гроші і час. Розрахунок на ваш вибір: готівковий або безготівковий. Доставка здійснюється по всій Україні. Ми дотримуємося обумовлених термінів і робимо все вчасно.

Любите більярд? Вважаєте себе майстром? Зверніться в ТТ-Більярд і ми допоможемо вам стати королем!