Аерохокей - це сучасна версія настільного хокею. Але є невелика відмінність. Якщо раніше настільний хокей був улюбленою дитячою розвагою, то тепер в нього грають «дорослі дядьки», справжні чоловіки.

У перекладі з англійської цей термін означає повітряний хокей. Грати в нього можуть 2 або чотири гравці. Що для цього потрібно? Дрібничка - спеціалізований стіл, дві біти, шайби. Так, бійцівський настрій - обов'язковий!

Яким повинен бути стіл для аерохокея? По-перше, це досить велика конструкція. Адже сучасний аерохокей вже став звичною розвагою для різноманітних ігрових залів. Стіл, як правило, великий, з гладкою поверхнею і високими бортиками. Останнє - обов'язкова умова, інакше шайби будуть вилітати за борт. Роль воріт у цій грі відведена спеціальним отворам по краях поля. Саме туди гравці і забивають шайбу. До речі, діставати її вручну немає необхідності. Спеціальний механізм, розташований позаду воріт або під ними, автоматично викидає шайбу на поле.

Вас можуть здивувати отвори на ігровому полі. Вони мають своє призначення. Саме через них подається повітря, що зменшує тертя шайби і біт під час гри. Повітря прискорює рух шайби, тому реагувати потрібно блискавично. Деякі ігрові столи мають в наявності лічильники. Вони висвітлюють кількість забитих голів.

Ви вирішили купити аерохокей? Зверніться в ТТ-Більярд. Ми знаємо толк в розвагах. До того ж, купуючи цю гру у нас, ви гарантовано отримаєте біти і шайбу. Біта - це звичайна ручка, яка кріпиться до столу і ковзає під час гри. Найбільшою популярністю користуються високі біти. Вони нагадують жіночі капелюшки, тільки пластикові. У плоских бітах рукоятка коротша.

Шайби - це пластикові диски. Вони, зазвичай, жовтого, червоного або зеленого кольору. Під час гри, на зовнішню сторону шайби наклеюється особливо тонкий білий папір.

Ігрове поле значних розмірів. Таким чином, гравці можуть використовувати простір, не сковуючи себе в рухах і не заважаючи один одному. Найпоширеніші параметри столу: 205 × 105 см.

Де купити настільний хокей? Тільки в ТТ-Більярд. Ми давно спеціалізуємося в цій галузі і працюємо тільки з перевіреними і відомими виробниками. Ви, безумовно, чули про німецьку якість. Так ось, в асортименті нашого інтернет-магазину є аерохокей оригінального німецького виготовлення. Наприклад, ICE-TIGER. Ті, хто придбав наш товар, відгукуються про покупку тільки позитивно. Ще б пак, адже в комплект входять: дві біти, дві шайби, сітка для настільного тенісу, дві ракетки і два тенісні м'ячики. А ще БОНУС - ТЕНІСНА КРИШКА.

Купівля аерохокея у нас - відмінне вкладення грошей. Таких низьких цін при високій якості ви не зустрінете ніде! Відкиньте всі сумніви! Сміливо набирайте наш номер телефону і уточнюйте у консультанта ціну і місце доставки! Зважилися? Вітаємо, ви придбали не просто гру, а відмінний настрій і прекрасне проведення часу!