Як не сумно це усвідомлювати, але, все частіше, медики називають цукровий діабет хворобою століття. Ще більш страхітливий факт - хвороба молодшає. До цієї недуги, на жаль, схильні не тільки люди у віці, але і зовсім малюки. І не дивно, постійні стреси, нерегулярне харчування, зловживання шкідливою їжею, все це в кінцевому результаті може спровокувати цукровий діабет. Що ж робити? Дотримуватися здорового способу життя, побільше гуляти і менше нервувати. Але, якщо вже хвороба дісталася до вас, впадати у відчай не варто.

Вимірювачі цукру в крові. Просто тепер ви повинні постійно стежити за рівнем цукру в крові. Не нехтуйте цим правилом, інакше ви запустите ситуацію, а там недалеко і до гангрени, відмови нирок, сліпоти. Але, досить страшилок. Вам потрібен глюкометр.

Який вибрати глюкометр? Вимірювачів крові на сьогодні велика кількість. Якщо вам пощастить, то ви можете придбати його безкоштовно в поліклініці, якщо перебуваєте там на обліку. Але будьте готові до того, що цей прилад буде найпростішим. Рівень крові він вам звичайно визначить, але про інші параметри не скаже ні слова. Здоров'я безцінне, тому купувати глюкометри краще в спеціалізованих магазинах. Інтернет-магазин «Ваше здоров'я» завжди запропонує вам якісний товар, а фахівці порадять, що підходить саме вам.

Глюкометр акку чек Перформа на сьогодні вважається одним з найпопулярніших. Він оснащений інтелектуальною системою контролю. При кожному вимірі вона перевіряє різні фактори, здатні впливати на результат. Сам замір буде готовий через 5 секунд і знадобиться для цього лише 0.6 мкл. крові. Цей глюкометр здатний запам'ятати до 500 вимірювань, з зафіксованими датою і часом. Спеціальний звуковий сигнал нагадає вам про те, що час здавати кров. А завдяки інфрачервоному порту, ви зможете перенести результати вимірювань в комп'ютер.

Глюкометр Finetest. Має свої особливості. Взяття крові абсолютно позбавлене больових відчуттів. Обладнаний п'ятьма таймерами для оповіщення про необхідність контролю. Цей прилад ергономічний: 5 тисяч вимірювань на одному комплекті батарейок. 365 останніх результатів запам'ятовуються зі збереженням дати і часу вимірювання. Прилад показує, коли саме проводилось вимірювання: до їжі, після, після фізичних навантажень або після прийняття ліків. Порівняно мала кількість крові гарантує відмінний результат.

Який глюкометр краще купити? Нинішнє покоління глюкометрів визначає не лише рівень цукру в крові, а й інші параметри. Наприклад, ви можете дізнатися кількість холестерину і рівень молочної кислоти або ступінь кетонових тіл. Перші два параметри непогано було б знати хворим на цукровий діабет другої стадії. А рівень кетонових тіл знадобиться для першої стадії.

Є також глюкометри, що вміють говорити. Вони стануть незамінними помічниками для людей з поганим зором. Існує різниця і між часом виміру: від 5 секунд до двох хвилин. І ще багато інших нюансів. Вибір, як завжди, за вами. Єдине, що ми можемо порадити, не нехтуйте якістю. В інтернет-магазині «Ваше здоров'я» вам запропонують тільки сертифікований товар. Крім того, до ваших послуг безкоштовні консультації лікарів та можливість протестувати товар.