Кожному водієві хоч раз в житті доводилося доливати воду в теплообмінник. На щастя, ці часи минули. Адже на авторинку з'явилася така продукція як тосол і антифриз.

У чому різниця між тосолом і антифризом? Насправді, тосол - це один із різновидів антифризу, розроблений для вітчизняних автомобілів ВАЗ. Зараз водії називають так будь-яку рідину, що охолоджує. Думка, що тосол використовують тільки для вітчизняних машин, а антифриз для імпортних - глибоко помилкова. Запам'ятайте, тосол - це один з видів антифризу.

Купити тосол ви можете в нашому інтернет-магазині. Вітчизняне підприємство «Леоблу» пропонує цю охолоджуючу рідину українського виробництва. Тосол-А 40 ефективно оберігає систему охолодження від замерзання аж до 40 градусів морозу. Цей водний розчин містить антикорозійні й антипінні присадки. Тому використовувати його можна не тільки в мідних, а й алюмінієвих теплообмінниках. З Тосолом-А 40 можете бути впевнені, що ваша система не замерзне взимку і не закипить влітку.

Вам потрібен тосол? Ціна нашого підприємства вам, безсумнівно, підійде. Звертайтесь до наших консультантів і уточнюйте деталі.

Антифриз - охолоджуюча рідина для системи охолодження авто. Головна його особливість у тому, що він не замерзає при низьких температурах. Зазвичай, на ємності з антифризом завжди вказується температура замерзання.

Що входить до складу охолоджуючих рідин? В основі, як правило, глікольноводна суміш. Від неї залежить багато чого: властивість антифризу не замерзати при мінусових температурах, теплоємність, в'язкість, вплив на гуму. Найчастіше, в основі охолоджуючих рідин використовують етиленгліколь. Але, оскільки, він негативно впливає на деталі системи охолодження, то в таку охолоджуючу суміш обов'язково додають протикорозійні або антипінні речовини.

Стандарти охолоджуючих рідин. Насправді їх немає. Вірніше, все залежить від виробника і країни, де виробляється рідина. На що варто звертати увагу, так це на щільність рідини, температуру, при якій починається процес кристалізації, ступінь корозійності, вплив на гуму.

Де купити антифриз? З огляду на те, що надто вже багато з'явилося умільців підробляти все, що завгодно, ми радимо купувати антифриз тільки в перевірених місцях. Це може бути фірмовий магазин або інтернет-магазин. Наприклад, компанія «Леоблу» співпрацює тільки з офіційними постачальниками. У нас уся продукція сертифікована і має необхідні ГОСТи. До того ж, у нас ви можете вибрати антифриз в розфасовці різного об'єму. Навіщо платити більше?

Зв'яжіться з нашими консультантами або зайдіть на сторінку інтернет-магазину. У розділі «каталог товарів» виберіть цікаву для вас продукцію. Натисніть на кнопку «купити» і чекайте доставки. Причому, чекати вам довго не доведеться. Уся продукція постійно є на складі. Ми доставимо її точно за адресою, у вказане місце і час. Ми працюємо для вас!